Under Armour Project Rock
Welke Under Armour Project Rock geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Under Armour Project Rock-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Under Armour Project Rock 8 Black White BlackINERTUnder Armour Project Rock · vanaf €96,49 · 3 shops9GSv
Under Armour Project Rock 8 Stone Field Khaki StoneINERTUnder Armour Project Rock · vanaf €112,49 · 3 shops9GSv
Top Under Armour Project Rock in de sale
De grootste kortingen op de Under Armour Project Rock van dit moment: tot 69% onder de adviesprijs, gemiddeld 38%. Er staan er nu 6 in de uitverkoop bij 1 winkels, met de diepste korting bij Footshop.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 4 winkels die de Under Armour Project Rock verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Under Armour Project Rock
Wat kost een Under Armour Project Rock?
De goedkoopste Under Armour Project Rock kost vandaag € 50,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 11 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Welke modellen vallen er onder de Under Armour Project Rock?
Onder de Under Armour Project Rock vallen momenteel 6 submodellen. Populair zijn onder meer Under Armour Project Rock 4, Under Armour Project Rock 3 en Under Armour Project Rock 5. Elk submodel heeft een eigen pagina waarop je alle uitvoeringen met actuele prijzen en beschikbare maten vergelijkt; het volledige overzicht vind je onder deze veelgestelde vragen.
In welke kleuren is de Under Armour Project Rock verkrijgbaar?
De Under Armour Project Rock is momenteel verkrijgbaar in 5 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (4 uitvoeringen), blauw (3 uitvoeringen) en bruin (3 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 2 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Under Armour Project Rock er voor dames en heren?
Ja, de Under Armour Project Rock is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 9 herenuitvoeringen en 3 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Under Armour Project Rock en welke maat kies ik?
De Under Armour Project Rock wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 36 t/m 49,5 (20 maten). Under Armour valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de Under Armour-maattabel.