Sunnei sneaker
Welke Sunnei sneaker geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Sunnei sneaker-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Sunnei Dreamy Bowling (SHOXSNK004-LTH066-998)INERTSunnei sneaker · vanaf €172,00 · 3 shops3GSv
Shop de Sunnei sneaker
Beste prijs
de goedkoopste Sunnei sneaker-uitvoeringen
Sunnei TU Isi “Black” (SHOXSNK011CAN001001)vanaf € 121,00 · 1 shops
Sunnei Elastic Aqua Lace-Up 1000CHIODI TRK (SHOXFLS001-NYL024-0075)vanaf € 158,00 · 1 shops
Sunnei Dreamy Bowling (SHOXSNK004-LTH066-998)vanaf € 172,00 · 3 shops
Sunnei Sneakers Black (SHOXSNK011001)vanaf € 219,60 · 2 shops
Sunnei Sneakers Green (MSHOXSNK015305)vanaf € 300,12 · 2 shops
Hypescore Deals
veel hype, scherpe prijs
Sunnei 1000Chiodi “Green” (CSHOXFLS015)5 GSvvanaf € 218,00 · 1 shops
Sunnei Dreamy aus Wildleder “Brown” (CSHOXSNK015SCA001)5 GSvvanaf € 176,00 · 1 shops
Sunnei High-Top-Sneakers mit dicker Sohle Nude (FW21DHTN01NEOBEIGE)5 GSvvanaf € 169,00 · 1 shops
Sunnei Dreamy high-top sneakers – Beige (MSHOXSNK012CAN001)5 GSvvanaf € 169,00 · 1 shops
Sunnei Dreamy suède “Green” (MSHOXSNK014SCA003)5 GSvvanaf € 192,00 · 1 shops
Grails
de prijzigste, meest gezochte
Sunnei Yellow Leather Dreamy Low Sneakers (SS22CSHODRE LL)vanaf € 515,00 · 1 shops
Sunnei Khaki Dreamy Sneakers (SS22CSHODRE NEO)vanaf € 515,00 · 1 shops
Sunnei Multicolor Leather Dreamy Low-Top Sneakers (MSHOXSNK003)vanaf € 472,00 · 1 shops
Sunnei Yellow Neoprene Dreamy Low-Top Sneakers (MSHOXSNK002)vanaf € 464,00 · 1 shops
Sunnei Orange Leather Dreamy Sneakers (MSHOXSNK001)vanaf € 464,00 · 1 shops
Veelgestelde vragen over de Sunnei sneaker
Wat kost een Sunnei sneaker?
De goedkoopste Sunnei sneaker kost vandaag € 123,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 23 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Is de Sunnei sneaker er voor dames en heren?
Het aanbod van de Sunnei sneaker bestaat momenteel vrijwel volledig uit herenuitvoeringen (12 stuks). Kleinere maten binnen het herenaanbod zijn voor veel dames een bruikbaar alternatief; de maattabel per uitvoering geeft uitsluitsel.
Hoe valt de Sunnei sneaker en welke maat kies ik?
De Sunnei sneaker wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 36 t/m 46 (12 maten). Dit model valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. Kijk voor de precieze omrekening naar UK en US altijd even naar de maattabel van de betreffende webshop.