Saucony Terminal VT
Welke Saucony Terminal VT geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Saucony Terminal VT-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Saucony Terminal VT White Carbon (S29101-10)INERTSaucony Terminal VT · vanaf €45,00 · 3 shops12GSv
SAUCONY Terminal VT “White / Slime” (S29101-01)INERTSaucony Terminal VT · vanaf €80,10 · 5 shops11GSv
Saucony Terminal VT Black Vizi (S29101-85)INERTSaucony Terminal VT · vanaf €71,10 · 4 shops11GSv
SAUCONY Terminal VT “White / Slime” (S19101-01)INERTSaucony Terminal VT · vanaf €80,10 · 3 shops11GSv
Top Saucony Terminal VT in de sale
De grootste kortingen op de Saucony Terminal VT van dit moment: tot 76% onder de adviesprijs, gemiddeld 63%. Er staan er nu 4 in de uitverkoop bij 6 winkels, met de diepste korting bij i-Run.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 7 winkels die de Saucony Terminal VT verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Saucony Terminal VT
Wat kost een Saucony Terminal VT?
De goedkoopste Saucony Terminal VT kost vandaag € 45,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 4 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Is de Saucony Terminal VT er voor dames en heren?
Ja, de Saucony Terminal VT is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 3 herenuitvoeringen en 1 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Saucony Terminal VT en welke maat kies ik?
De Saucony Terminal VT wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 35,5 t/m 49 (24 maten). Saucony valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de Saucony-maattabel.