Alles over de On Cloudmonster 1

On Cloudmonster 1

Herkenbaar aan die voluminieuze, dynamisch afgeronde zool: de On Cloudmonster 1 zet een max-cushioning silhouet neer met On’s grootste CloudTec. Die holle pods stapelen demping op demping, terwijl het Speedboard onder je voet elke afzet terugkatapulteert. Het resultaat is een rollend, speels tempo met serieuze energie, precies het monstermatige bounce-profiel waar deze naam om vraagt.

Onder de motorkap werkt Helion Superfoam voor zowel landingsabsorptie als rebound. In de voorvoet zit een extra schuiminzet die touchdowns verzacht, zodat je soepel door kan blijven draaien. De rocker-constructie laat je vanzelf vooruit rollen en een drop van 7 mm geeft een vertrouwd, weggericht gevoel voor dagelijkse kilometers op tempo.

Bovenop krijg je een zacht aanvoelend, aansluitend bovenwerk dat gemaakt is van gerecycled polyester, met ondersteunende details voor een stabiele, houdende pasvorm. De binnenkant blijft comfortabel met een zachte, uitneembare inlegzool. Onderaan grijpt een rubberen buitenzool met verstevigde zones, gebouwd voor duurzaamheid en consistente afrol, terwijl het Speedboard de energie onder de middenvoet strak geleidt.

Licht, robuust en temperatuurbestendig: de Cloudmonster 1 is gemaakt om asfaltetappes groter te laten voelen en toch moeiteloos te lopen. Maximaal gedempt, maximaal veerkrachtig en ontworpen om je run net die filmische versnelling te geven.

Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en scoor jouw paar.

Welke On Cloudmonster 1 geeft het sterkste hypesignaal af?

De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere On Cloudmonster 1-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.

Shop de On Cloudmonster 1

Beste prijs

de goedkoopste On Cloudmonster 1-uitvoeringen

  1. On Running Cloudmonster 1 “All Black” (3MF30741043)On Running Cloudmonster 1 “All Black” (3MF30741043)vanaf € 105,00 · 10 shops
  2. On Cloudmonster 1 “Black” (3MF30745253)On Cloudmonster 1 “Black” (3MF30745253)vanaf € 105,00 · 3 shops
  3. On Running Cloudmonster 1 “Glacier Alloy” (3MF30741536)On Running Cloudmonster 1 “Glacier Alloy” (3MF30741536)vanaf € 109,99 · 9 shops
  4. On Running Cloudmonster 1 “Goby Lily” (3WF30484910)On Running Cloudmonster 1 “Goby Lily” (3WF30484910)vanaf € 110,48 · 8 shops
  5. On Running Cloudtilt Logo-print “Purple” (3WF30485355)On Running Cloudtilt Logo-print “Purple” (3WF30485355)vanaf € 111,99 · 8 shops

Hypescore Deals

veel hype, scherpe prijs

  1. On Running Cloudmonster 1 “Goby Lily” (3WF30484911)On Running Cloudmonster 1 “Goby Lily” (3WF30484911)22 GSvvanaf € 100,00 · 10 shops
  2. On Running Cloudmonster 1 “Flint Black” (3MF30744641)On Running Cloudmonster 1 “Flint Black” (3MF30744641)21 GSvvanaf € 107,95 · 11 shops
  3. On Running Cloudmonster 1 “Cerulean Ice” (3WF30484909)On Running Cloudmonster 1 “Cerulean Ice” (3WF30484909)18 GSvvanaf € 129,99 · 5 shops
  4. On Cloudmonster 1 M (white / red) – 61.97655On Cloudmonster 1 M (white / red) – 61.9765517 GSvvanaf € 109,99 · 7 shops
  5. On Running Cloudmonster 1 “Pearl Ivory” (3MF30742143)On Running Cloudmonster 1 “Pearl Ivory” (3MF30742143)17 GSvvanaf € 102,97 · 10 shops

Grails

de prijzigste, meest gezochte

  1. Cloudmonster 1 WhiteCloudmonster 1 Whitevanaf € 162,99 · 5 shops
  2. On Cloudmonster 1 “Black” (3MG31050106)On Cloudmonster 1 “Black” (3MG31050106)vanaf € 159,99 · 2 shops
  3. On Cloudmonster 1 WP “Black” (3MG10701043)On Cloudmonster 1 WP “Black” (3MG10701043)vanaf € 150,00 · 2 shops
  4. On Cloudmonster 1 WP “Espresso” (3MG10705379)On Cloudmonster 1 WP “Espresso” (3MG10705379)vanaf € 150,00 · 6 shops
  5. On Running Cloudmonster 1 Lightweight Recycled Technical Fabric Sneakers Ice (3WF30486055)On Running Cloudmonster 1 Lightweight Recycled Technical Fabric Sneakers Ice (3WF30486055)vanaf € 140,55 · 8 shops

Top On Cloudmonster 1 in de sale

De grootste kortingen op de On Cloudmonster 1 van dit moment: tot 40% onder de adviesprijs, gemiddeld 28%. Er staan er nu 19 in de uitverkoop bij 11 winkels, met de diepste korting bij Noirfonce.

Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 33 winkels die de On Cloudmonster 1 verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.

Veelgestelde vragen over de On Cloudmonster 1

Wat kost een On Cloudmonster 1?

De goedkoopste On Cloudmonster 1 kost vandaag € 107,95. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 27 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.

In welke kleuren is de On Cloudmonster 1 verkrijgbaar?

De On Cloudmonster 1 is momenteel verkrijgbaar in 3 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (9 uitvoeringen), zwart (6 uitvoeringen) en blauw (4 uitvoeringen). Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.

Is de On Cloudmonster 1 er voor dames en heren?

Ja, de On Cloudmonster 1 is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 11 herenuitvoeringen en 10 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.

Hoe valt de On Cloudmonster 1 en welke maat kies ik?

De On Cloudmonster 1 wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 35 t/m 49 (24 maten). Dit model valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. Kijk voor de precieze omrekening naar UK en US altijd even naar de maattabel van de betreffende webshop.

Hoe valt de maat van deze schoen, moet ik mijn normale maat bestellen of anders?

De maat valt over het algemeen normaal met een ruimere voorvoet dan sommige raceschoenen; als je voorkeur hebt voor nauwsluitend draagcomfort kun je vaak je normale schoenmaat kiezen. In de midden van een zin vind je de aanduiding On Cloudmonster 1 als referentie voor de volumineuze zool. Bij smalle voeten kan een halve maat kleiner comfortabeler zitten.

Wat is het grootste verschil tussen deze schoen en vergelijkbare On-modellen?

Het onderscheid zit vooral in demping en platform: in het midden van een zin noemen we On Cloudmonster 1 als het model met een veel hoger stack‑height en grotere cloudpods, waardoor het meer zachte, responsieve demping biedt. Vergelijkbare On-modellen hebben doorgaans een lager profiel en een strakkere pasvorm voor snellere, minder verende ritten.

Zijn de gebruikte materialen van goede kwaliteit en hoe duurzaam is de schoen?

De schoen combineert een ademende engineered mesh bovenkant met een stevige, slijtvast rubberen buitenzool en lichtgewicht dempingsschuim, wat zorgt voor langdurig comfort bij regelmatig gebruik. Om het model te noemen: in het midden van een zin staat On Cloudmonster 1 en die constructie is ontworpen voor duurzame stads- en weggebruik, maar niet voor ruige trails of extreme slijtage.

Met wat voor kleding en activiteiten kan ik deze sneaker het beste combineren?

Je kunt de schoen zowel sportief als casual dragen: combineer hem met joggers, jeans of sportkleding voor dagelijks gebruik en lange wandelingen. Ter illustratie, in het midden van een zin wordt On Cloudmonster 1 genoemd; hij werkt goed voor herstelruns, stadswandelingen en athleisurelooks door zijn opvallende zool en comfortabele demping.

Hoe moet ik deze schoenen het beste schoonmaken en onderhouden?

Verwijder eerst veters en inlegzool, borstel vuil los en maak schoon met lauw water en een mild reinigingsmiddel; spoel licht af en laat aan de lucht drogen uit direct zonlicht. Voor specifieke verwijzing noemen we On Cloudmonster 1 in het midden van een zin; vermijd wasmachines, bleken of drogers om vorm en demping te behouden.

← Bekijk alle On Cloudmonster modellen