Nike Vomero Plus
Alles over de Nike Vomero Plus
Nike Vomero Plus
De Vomero Plus is de uiterste stand van de zachtste hardlooplijn van Nike. Waar de gewone generatie al fors gestapeld is, gaat deze uitvoering nog hoger en breder: een blok schuim dat de voet ver van de grond houdt en de landing bijna volledig wegneemt. Het is de reactie van het merk op de golf van maximaal gedempte schoenen die andere merken op de weg brachten.
De zool draagt zijn techniek zichtbaar uit. Over de hele zijkant van de middenzool staat de naam van het schuim in reliëf, in een breed golvend blok dat naar de hiel toe uitloopt. De bovenkant is een dun gebreid vlak met een gespikkelde structuur, met een lus op de hiel en een vetersluiting die laag op de wreef blijft. Alles wat gewicht zou toevoegen boven de zool is weggelaten, juist omdat de zool zelf zoveel volume heeft.
De positionering is duidelijk: dit is een schoen voor rustige kilometers en herstelrondjes, niet voor snelheidswerk. Wie een dagelijkse trainer zoekt met minder stapeling, kijkt naar de Nike Vomero 18; wie juist zo licht mogelijk wil, komt uit bij de Nike Vaporfly. Het complete overzicht van de lijn staat op de pagina van de Nike Air Zoom Vomero.
Op deze pagina zie je welke uitvoeringen van de Nike Vomero Plus nu het heetst liggen volgens de Hypescore, vanaf welke prijs ze te vinden zijn en bij hoeveel shops ze op voorraad staan.
Welke Nike Vomero Plus geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Nike Vomero Plus-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Nike Vomero Plus “Orange Pulse / Hot Lava / Total Orange / Black” (HV8150-801)RADIATINGNike Vomero Plus · vanaf €111,00 · 6 shops59GSv
Nike Vomero Plus “White / Bright Crimson / Metallic Silver / Black” (HV8150-100)SEISMICNike Vomero Plus · vanaf €101,00 · 4 shops55GSv
Nike Vomero Plus “Royal Pulse / Fire Pink / Pink Spell / Metallic Dark Grey” (HV8154-400)SEISMICNike Vomero Plus · vanaf €141,00 · 3 shops52GSv
Nike Vomero Plus “White / Photon Dust / Metallic Silver / Summit White” (HV8150-102)SEISMICNike Vomero Plus · vanaf €116,00 · 3 shops49GSv
Nike Vomero Plus “Hyper Pink / Bright Crimson / Pink Foam / Burgundy Crush” (HV8154-604)CHARGINGNike Vomero Plus · vanaf €123,00 · 4 shops48GSv
Net binnen, stijgend
Nike Vomero Plus Grey “Anthracite / Oatmeal / Volt / Black” (IM6776-060)CHARGINGNike Vomero Plus · vanaf €130,00 · 5 shops42GSv
Nike Vomero Plus “Desert Camo / Ceramic / College Grey / Yukon Brown” (IV4522-200)CHARGINGNike Vomero Plus · vanaf €139,00 · 9 shops39GSv
Nike Vomero Plus “Royal Pulse / Fire Pink / Pink Spell / Metallic Dark Grey” (HV8154-400)SEISMICNike Vomero Plus · vanaf €141,00 · 3 shops52GSv
Nike Vomero Plus “White / Photon Dust / Metallic Silver / Summit White” (HV8150-102)SEISMICNike Vomero Plus · vanaf €116,00 · 3 shops49GSv
Nike Vomero Plus “White / Cyber / Light Lemon Twist / Black” (HV8154-106)CHARGINGNike Vomero Plus · vanaf €129,00 · 3 shops38GSv
Shop de Nike Vomero Plus
Beste prijs
de goedkoopste Nike Vomero Plus-uitvoeringen
Nike Vomero Plus “Sail / Alabaster / Summit White” (HV8154-105)vanaf € 67,00 · 4 shops
Nike Vomero Plus “Football Grey / Aluminium / Royal Pulse / White” (HV8154-003)vanaf € 82,00 · 9 shops
Nike Vomero Plus “Black / Bright Crimson / Sail / White” (HV8150-009)vanaf € 83,00 · 5 shops
Nike Vomero Plus “Seaweed / Cannon / Green Haze / Volt” (HV8150-300)vanaf € 84,00 · 9 shops
Nike Vomero Plus “Volt Tint / Lime Blast / Sapphire / Black Spruce” (HV8150-702)vanaf € 86,00 · 9 shops
Hypescore Deals
veel hype, scherpe prijs
Nike Vomero Plus “Orange Pulse / Hot Lava / Total Orange / Black” (HV8150-801)59 GSvvanaf € 111,00 · 6 shops
Nike Vomero Plus “White / Bright Crimson / Metallic Silver / Black” (HV8150-100)55 GSvvanaf € 101,00 · 4 shops
Nike Vomero Plus “White / Fire Pink / Hyper Crimson / Black” (HV8154-104)51 GSvvanaf € 95,00 · 2 shops
Nike Vomero Plus “White / Photon Dust / Metallic Silver / Summit White” (HV8150-102)49 GSvvanaf € 116,00 · 4 shops
Nike Vomero Plus “Silt Red / Sweet Beet / Desert Berry / Bordeaux” (HV8154-602)46 GSvvanaf € 98,00 · 5 shops
Grails
de prijzigste, meest gezochte
- Nike Vomero Plus Modern Mayfly (IH3254-700)vanaf € 211,00 · 1 shops
Nike Vomero Plus “Photon Dust Alabaster” (HV8154-009)vanaf € 208,00 · 3 shops
Nike Vomero Plus “Black Bright Mango Hot Lava” (HV8154-010)vanaf € 192,00 · 3 shops
Nike Vomero Plus Silt Red (HV8154-603)vanaf € 190,00 · 2 shops
Nike Vomero Plus Womens “Cow Print” (IR0035-100)vanaf € 190,00 · 2 shops
Top Nike Vomero Plus in de sale
De grootste kortingen op de Nike Vomero Plus van dit moment: tot 64% onder de adviesprijs, gemiddeld 35%. Er staan er nu 79 in de uitverkoop bij 20 winkels, met de diepste korting bij Footlocker.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 41 winkels die de Nike Vomero Plus verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Nike Vomero Plus
Wat kost een Nike Vomero Plus?
De goedkoopste Nike Vomero Plus kost vandaag € 67,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 110 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Nike Vomero Plus verkrijgbaar?
De Nike Vomero Plus is momenteel verkrijgbaar in 16 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (49 uitvoeringen), zwart (42 uitvoeringen) en grijs (32 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 13 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Nike Vomero Plus er voor dames en heren?
Ja, de Nike Vomero Plus is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 54 herenuitvoeringen en 43 damesuitvoeringen, plus 1 unisex-uitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Nike Vomero Plus en welke maat kies ik?
De Nike Vomero Plus wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 35,5 t/m 49,5 (23 maten). Nike valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de Nike-maattabel.
Wat maakt de Vomero Plus anders dan de gewone Vomero?
De hoeveelheid schuim. De Plus stapelt hoger en bouwt breder dan de genummerde generaties, waardoor hij zachter loopt maar ook zwaarder en logger is. Het bovenwerk is juist minimaal gehouden om dat extra zoolvolume te compenseren.
Voor welk soort training is de Vomero Plus bedoeld?
Voor rustige duurlopen en herstelrondjes, en voor lopers die zoveel mogelijk demping willen. Voor snelheidswerk of wedstrijden is de schoen te zwaar en te hoog; daarvoor heeft het merk lichtere modellen met een carbonplaat in het aanbod.
Waarom staat de naam van het schuim zo groot op de zool?
Nike zet zijn dempingstechniek bij dit model bewust in beeld: de naam loopt in reliëf over de hele zijkant van de middenzool. Bij een schoen waarvan de zool het belangrijkste onderdeel is, wordt die zool ook het visuele handelsmerk.
Loopt een hoog gestapelde schoen niet instabiel?
Dat risico bestaat, en daarom is het zoolblok naar onderen toe verbreed: een breder loopvlak houdt de voet stabiel ondanks de hoogte. Lopers die van een lage, directe schoen komen, hebben doorgaans wel een paar ritjes nodig om eraan te wennen.
Valt de Nike Vomero Plus groot of klein?
Het model volgt doorgaans de normale maat van het merk. Het dunne gebreide bovenwerk geeft mee, waardoor de pasvorm vergevingsgezind is; wel voelt de schoen door de hoge zool voller aan dan je gewend bent. De maatinformatie per uitvoering geeft uitsluitsel.