Golden Goose Lightstar
Alles over de Golden Goose Lightstar
Golden Goose Lightstar
De Lightstar is de hardloop-geïnspireerde sneaker van Golden Goose, binnen het huis de lichtere en technischere tegenhanger van de leren klassiekers. Het Italiaanse merk pakt hier het silhouet van een retro-runner en behandelt dat met dezelfde vintage-hand die zijn schoenen herkenbaar maakt: niets oogt fabrieksnieuw, alles lijkt alsof het al is ingelopen.
De ster en de slijtage
Op de zijkant zit de vaste Golden Goose-ster, hier vaak als apart TPU-element uitgevoerd, tegen een bovenwerk van mesh met metallic overlays. De zool is een chunky, opgebouwde loopzool die bewust een verweerde, gebruikte toon krijgt in plaats van een schone, nieuwe afwerking. Die opzettelijke veroudering is geen slordigheid maar het handelsmerk van het merk, dat luxe koppelt aan een gedragen, ongepolijste look.
De Lightstar staat naast de Dad-Star en de bredere Running-lijn, waar Golden Goose hetzelfde retro-sportidee in verschillende silhouetten uitwerkt. Wat de Lightstar apart zet, is de nadruk op een lichter, sneller ogend profiel dan de zwaardere dad-modellen.
Op deze pagina zie je welke uitvoeringen van de Golden Goose Lightstar nu het heetst liggen volgens de Hypescore, vanaf welke prijs ze te vinden zijn en bij hoeveel shops ze op voorraad staan.
Welke Golden Goose Lightstar geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Golden Goose Lightstar-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Golden Goose Lightstar “White / Worn White” (GWF00724F00647610272)INERTGolden Goose Lightstar · vanaf €445,61 · 5 shops8GSv
Golden Goose Lightstar sneakers in white/grey/red GMF00724F008465/T_GOLDE-12485_600-43INERTGolden Goose Lightstar · vanaf €559,00 · 3 shops3GSv
Golden goose Lightstar Used Leather and Mesh Sneakers Grey (GWF00724F00791370208)INERTGolden Goose Lightstar · vanaf €464,82 · 5 shops0GSv
Golden Goose Lightstar Sportschoenen “Beige” (GWF00724F00846512485)INERTGolden Goose Lightstar · vanaf €512,00 · 4 shops0GSv
Golden Goose Lightstar “Multicolor” (GWF00724F00846610550)INERTGolden Goose Lightstar · vanaf €512,00 · 4 shops0GSv
Shop de Golden Goose Lightstar
Beste prijs
de goedkoopste Golden Goose Lightstar-uitvoeringen
Golden goose Lightstar Used Leather and Mesh Sneakers Grey (GWF00724F00791370208)vanaf € 394,00 · 5 shops
Golden Goose Lightstar Gray Silvervanaf € 416,00 · 2 shops
Golden Goose Lightstar “White” (GMF00724F007334)vanaf € 437,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar Sportschoenen “Beige” (GWF00724F00846512485)vanaf € 447,00 · 4 shops
Golden Goose Lightstar “Multicolor” (GWF00724F00846610550)vanaf € 447,00 · 4 shops
Hypescore Deals
veel hype, scherpe prijs
Golden Goose Lightstar White Gold (GMF00724.F006476.10272)12 GSvvanaf € 491,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar “White / Worn White” (GWF00724F00647610272)8 GSvvanaf € 396,00 · 5 shops
Golden Goose Lightstar “Black” (GMF00724F006473)5 GSvvanaf € 479,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar im Metallic-Look “Grey” (GMF00724F006475)5 GSvvanaf € 448,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar “White” (GMF00724F006476)5 GSvvanaf € 439,00 · 1 shops
Grails
de prijzigste, meest gezochte
Golden Goose Lightstar “Pink” (GMF00724F006474)vanaf € 595,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar “Black” (GWF00724F006473)vanaf € 595,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar “White” (GWF00724F007334)vanaf € 595,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar “Grey” (GWF00724F006475)vanaf € 594,00 · 1 shops
Golden Goose Lightstar Metallic Silver Mesh (GWF00724-F006475-70138)vanaf € 555,00 · 1 shops
Top Golden Goose Lightstar in de sale
De grootste kortingen op de Golden Goose Lightstar van dit moment: tot 30% onder de adviesprijs, gemiddeld 22%. Er staan er nu 13 in de uitverkoop bij 1 winkels, met de diepste korting bij Giglio.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 11 winkels die de Golden Goose Lightstar verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Golden Goose Lightstar
Wat kost een Golden Goose Lightstar?
De goedkoopste Golden Goose Lightstar kost vandaag € 416,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 30 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Golden Goose Lightstar verkrijgbaar?
De Golden Goose Lightstar is momenteel verkrijgbaar in 7 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (20 uitvoeringen), grijs (8 uitvoeringen) en zwart (7 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 4 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Golden Goose Lightstar er voor dames en heren?
Ja, de Golden Goose Lightstar is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 6 herenuitvoeringen en 13 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Golden Goose Lightstar en welke maat kies ik?
De Golden Goose Lightstar wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 34 t/m 46 (13 maten). Golden goose valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. Kijk voor de precieze omrekening naar UK en US altijd even naar de maattabel van de betreffende webshop.
Wat is de Golden Goose Lightstar?
De Lightstar is de hardloop-geïnspireerde sneaker van Golden Goose, een lichtere en technischere tegenhanger van de leren klassiekers van het merk. Het silhouet leunt op de retro-runner, met de vaste Golden Goose-ster op de zijkant.
Waarom ziet de Golden Goose Lightstar er versleten uit?
De verweerde, ingelopen look is bewust en is het handelsmerk van Golden Goose. De schoenen worden met de hand behandeld zodat ze er niet fabrieksnieuw uitzien; die gedragen uitstraling hoort bij het ontwerp.
Wat is het verschil tussen de Lightstar en de Dad-Star?
Beide zijn retro-runners uit Golden Goose's sportieve lijn. De Lightstar mikt op een lichter, sneller ogend profiel, terwijl de Dad-Star het zwaardere, nadrukkelijke dad-shoe-silhouet volgt.
Van welke materialen is de Golden Goose Lightstar gemaakt?
Het bovenwerk combineert mesh met metallic overlays en de ster als TPU-element. Daaronder ligt een chunky, opgebouwde loopzool die bewust een verweerde, gebruikte toon krijgt.
Valt de Golden Goose Lightstar normaal qua maat?
Modellen van Golden Goose vallen vaak aan de grote kant, waardoor veel kopers een halve maat kleiner nemen. De maatinformatie per uitvoering geeft hierover uitsluitsel.