Converse Chuck Taylor All Star Low
Alles over de Converse Chuck Taylor All Star Low
Converse Chuck Taylor All Star Low: het sterembleem dat er niet is
De snelste manier om een lage Chuck te herkennen is kijken naar wat er ontbreekt. Het ronde sterembleem dat iedereen met dit model associeert zit op de enkel, en een lage schoen heeft die niet. Wat overblijft is het rechthoekige label op de tong, met CONVERSE ALL STAR in zwart-wit, plus de witte neuskap met zijn fijne ruitjestextuur en de twee zwarte biezen om de rubberrand. De hoge uitvoering draagt het embleem wél, aan de binnenkant van de enkel.
De lage snit heet officieel Ox, naar het Engelse oxford, en is de afgeleide van het origineel: de basketbalschoen wás hoog. Dat maakt de Low geen mindere versie maar een latere keuze, en inmiddels de meest gedragen van de twee. De opbouw is verder identiek: canvas over een rubberen zoolrand, een binnenzool die je kunt vervangen, en een neus die je kunt schuren zonder dat er iets stuk gaat.
Op deze pagina staan opvallend veel varianten door elkaar, en de titels leggen ze gelukkig uit. Seasonal Color is de doorlopende kleurenreeks, Dainty de slankere damesleest, Platform de uitvoering op een verhoogde zool, Easy-On de kinderversie met klittenband en Renew Cotton de variant met gerecycled katoen. Samenwerkingen met kunstenaars duiken hier regelmatig op.
Wie hetzelfde silhouet zwaarder uitgevoerd wil, kijkt naar de Chuck 70 met zijn dikkere canvas en roomwitte rand. Wie juist hoogte zoekt, vindt die bij de Lift op zijn platformzool. En de One Star is het suède buitenbeentje van het merk. De volledige familie staat op de All Star-pagina.
Op deze pagina zie je welke uitvoeringen van de Converse Chuck Taylor All Star Low nu het heetst liggen volgens de Hypescore, vanaf welke prijs ze te vinden zijn en bij hoeveel shops ze op voorraad staan.
Welke Converse Chuck Taylor All Star Low geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Converse Chuck Taylor All Star Low-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
- 1
Converse Miley Cyrus x Chuck Taylor All Star Low Patent ‘Stars’ Black/White/Black (563720C)INERTConverse Chuck Taylor All Star Low · vanaf €39,00 · 5 shops15GSv
Veelgestelde vragen over de Converse Chuck Taylor All Star Low
Wat kost een Converse Chuck Taylor All Star Low?
De goedkoopste Converse Chuck Taylor All Star Low kost vandaag € 23,39. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 255 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Converse Chuck Taylor All Star Low verkrijgbaar?
De Converse Chuck Taylor All Star Low is momenteel verkrijgbaar in 14 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (177 uitvoeringen), zwart (127 uitvoeringen) en roze (40 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 11 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Converse Chuck Taylor All Star Low er voor dames en heren?
Ja, de Converse Chuck Taylor All Star Low is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 187 herenuitvoeringen en 226 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Waarom zit er geen sterembleem op de lage Chuck?
Omdat dat embleem op de enkel hoort, en een lage schoen heeft geen enkelpaneel. Bij de hoge uitvoering vind je het aan de binnenkant van de enkel, waar het ooit als etiket op het beschermkussen begon. Op de Low doet het tonglabel het merkwerk.
Wat betekent Ox bij een Chuck Taylor?
Het is de officiële naam voor de lage snit, afgeleid van oxford. De hoge uitvoering heet Hi. Beide staan op dezelfde zool en hebben hetzelfde canvas; alleen de schachthoogte verschilt.
Wat is een Dainty Chuck?
Een uitvoering op een slankere damesleest, met een fijner silhouet en meestal een dunnere zoolrand. De rest van de opbouw blijft gelijk aan een gewone lage Chuck.
Wat is het verschil met de Chuck 70?
De 70 is gebouwd naar de maatstaven van de jaren zeventig: zwaarder canvas, een hoger opgetrokken roomwitte rubberrand en een gevoerder voetbed. Deze pagina toont de standaarduitvoering, die lichter en soberder is afgewerkt.
Vallen lage Chucks groot of klein?
Ruim. Veel dragers kiezen een halve tot hele maat kleiner dan hun gebruikelijke sneakermaat. Het canvas geeft in de breedte wat mee, maar in de lengte verandert er niets.
Wat is Easy-On?
De kinderuitvoering met klittenband in plaats van veters, gemaakt om zelf aan en uit te kunnen. Je herkent hem aan de naam in de titel; de rest van de schoen volgt de gewone lage Chuck.