Adidas Volleybalschoenen
Alles over de Adidas Volleybalschoenen
Adidas Volleybalschoenen
Herkenbaar aan z’n full-length Bounce-middenzool en z’n no-nonsense indoor-DNA: dit is adidas volleybaltechniek in pure vorm. Bounce loopt van hak tot teen voor soepele demping bij landingen en directe respons bij je afzet, terwijl het bovenwerk van geweven ripstop je voet omsluit zonder ballast. Interne stabiliserende elementen en externe overlays werken als een interne kooi: steun waar je ‘m nodig hebt, vrijheid waar het kan.
Het ripstop-weefsel is gemaakt om intensieve rally’s te weerstaan en toch licht te blijven, zodat je reactievermogen niet wordt afgeremd. De vetersluiting geeft je die precieze afstelling op wreef en middenvoet, wat je vertrouwen geeft bij plotselinge changes of direction. Dit is geen generieke indoorschoen; het bovenwerk is gebouwd rondom laterale controle en court-awareness, met materiaal dat vormvast blijft als de set langer wordt.
Onder je voet doet de Bounce-middenzool het zware werk: land zacht, laad snel op en schiet weer omhoog voor je volgende sprong. De rubberen loopzool is ontworpen voor grip in alle richtingen, zodat je bij een tip, block of duik stabiel blijft zonder vast te plakken. De overgang tussen middenzool en buitenzool voelt naadloos, waardoor je voet natuurlijk kan rollen en afwikkelen door elke rally heen.
Kortom: licht, ondersteunend en gemaakt voor het tempo van moderne indoorvolleybal. Wil je deze binnenhalen? Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en kies de deal die bij je past.
Welke Adidas Volleybalschoenen geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Volleybalschoenen-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Adidas Forcebounce “Blue” (GX1257)INERTAdidas Volleybalschoenen · vanaf €89,95 · 3 shops7GSv
Veelgestelde vragen over de Adidas Volleybalschoenen
Wat kost een Adidas Volleybalschoenen?
De goedkoopste Adidas Volleybalschoenen kost vandaag € 89,95. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 4 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Welke modellen vallen er onder de Adidas Volleybalschoenen?
Onder de Adidas Volleybalschoenen valt momenteel 1 submodel: Adidas Forcebounce. Dat heeft een eigen pagina waarop je alle uitvoeringen met actuele prijzen en beschikbare maten vergelijkt.
Is de Adidas Volleybalschoenen er voor dames en heren?
Ja, de Adidas Volleybalschoenen is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 2 herenuitvoeringen en 1 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Adidas Volleybalschoenen en welke maat kies ik?
De Adidas Volleybalschoenen wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 36,5 t/m 50 (20 maten). adidas valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de adidas-maattabel.
Valt dit model groot, klein of normaal uit en welke maat moet ik bestellen?
Over het algemeen valt dit model normaal tot licht smal; veel mensen kiezen hun gebruikelijke sneakermaat of een halve maat groter als je bredere voeten hebt. Bij Adidas volleybalschoenen kun je het beste meten op je langste teen en die lengte vergelijken met de maattabel van het merk voor de meest betrouwbare pasvorm.
Wat is het belangrijkste verschil tussen deze en een vergelijkbaar volleybalschoenmodel?
Het grootste verschil zit vaak in demping en stabiliteit: waar sommige schoenen meer responsieve tussenzolen bieden, leggen andere nadruk op zijdelingse steun en grip. In de meeste vergelijkingen zie je dat Adidas volleybalschoenen doorgaans balans zoeken tussen lichte demping en solide laterale ondersteuning, geschikt voor snel bewegen en springen.
Welk materiaal en welke kwaliteit kan ik verwachten, en hoe duurzaam zijn ze?
De schoen combineert meestal synthetische bovenmaterialen en versterkte zones met een rubberen buitenzool die slijtvast is tijdens veelvuldig gebruik. Adidas volleybalschoenen zijn ontworpen voor intensief zaalsportgebruik en hebben versterkte naden en duurzame grippatronen; duurzaamheid hangt af van speelintensiteit maar ze zijn gemaakt om meerdere seizoenen mee te gaan bij normaal gebruik.
Met welke kleding of voor welke activiteiten kan ik deze schoenen het beste combineren?
Je draagt ze primair voor zaalvolleybal en andere indoor sporten die veel zijwaartse beweging vragen; ze passen goed bij sportieve outfits zoals korte sportbroekjes, trainingsbroeken en performance sokken. Buiten de sport kun je ze combineren met een casual athleisure look, maar hun profiel is ontworpen voor binnenvloeren en maximaal bewegingscomfort.
Hoe moet ik mijn schoenen schoonmaken en onderhouden zodat ze langer meegaan?
Verwijder los vuil met een zachte borstel, maak het bovenwerk schoon met een vochtige doek en milde zeep en laat ze aan de lucht drogen, niet bij directe warmte. Voor vlekken gebruik je een zachte spons; vervang versleten binnenzolen en controleer de buitenzool regelmatig. Bewaar Adidas volleybalschoenen droog en op kamertemperatuur om materiaalvervuiling en vervorming te beperken.