Adidas Ultimashow
Alles over de Adidas Ultimashow
Adidas Ultimashow
Cloudfoam is de headline hier. De Adidas Ultimashow bouwt z’n herkenbare, vederlichte run-gevoel rond die zachte Cloudfoam tussenzool, goed voor comfortabele kilometers zonder ballast. Het silhouet blijft slank en functioneel, met een normale pasvorm die niet knelt en niet zwabbert, en een textielvoering die het allemaal soepel houdt.
Het bovenwerk is van textiel, vaak aangevuld met synthetische details voor extra support, waardoor je voet kan ademen terwijl alles strak op z’n plek blijft. Je krijgt een vetersluiting voor betrouwbare lockdown; in kindermaten wordt dat slim aangevuld met een klittenbandriem over de wreef voor snel aan- en uittrekken. Geen gedoe, wel controle.
Onder je voet staat de Ultimashow in het teken van dagelijkse tractie en tempo. De buitenzool pakt de straat met vertrouwen, of je nu aanzet voor een korte run of gewoon door je dag beweegt. Samen met de dempende Cloudfoam voelt elke stap licht, zodat je ritme overeind blijft wanneer de meters optellen.
Een extra plus: dit model bestaat voor minstens 20% uit gerecyclede materialen. Minder nieuwe grondstoffen, dezelfde comfortabele ride. Kortom, de Ultimashow is de no-nonsense runner met die typische adidas-touch: luchtig bovenwerk, Cloudfoam onder je, klaar voor de herhaling.
Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en scoor jouw paar.
Welke Adidas Ultimashow geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Ultimashow-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Adidas Ultimashow 2.0 “Mercedes-AMG Petronas Formula One Team” (JR1073)INERTAdidas Ultimashow 2.0 · vanaf €30,71 · 4 shops19GSv
adidas Ultimashow “Cloud White / Cloud White / Grey Two” (FX3631)INERTAdidas Ultimashow · vanaf €52,00 · 3 shops13GSv
Adidas Ultimashow 2.0 Core Black / Carbon / Core Black (IE8898)INERTAdidas Ultimashow 2.0 · vanaf €46,00 · 3 shops12GSv
adidas Ultimashow 2.0 “Shadow Olive / Carbon / Carbon” (IE8909)INERTAdidas Ultimashow 2.0 · vanaf €61,00 · 3 shops5GSv
adidas Ultimashow 2.0 Cloud White Grey (IE8903)INERTAdidas Ultimashow 2.0 · vanaf €48,00 · 3 shops4GSv
Shop de Adidas Ultimashow
Beste prijs
de goedkoopste Adidas Ultimashow-uitvoeringen
Adidas Ultimashow 2.0 Kids Cloud White / Bliss Pink / Bliss Pink (JR2638)vanaf € 29,95 · 1 shops
Adidas Ultimashow 2.0 “Black” (JH6106)vanaf € 32,99 · 1 shops
Adidas Ultimashow 2.0 “Black” (JH6102)vanaf € 32,99 · 5 shops
Adidas Ultimashow Black (LA7162)vanaf € 38,70 · 5 shops
adidas Ultimashow 2.0 Shoes Kids “Core Black / Core Black / Carbon” (JH6104)vanaf € 40,00 · 6 shops
Hypescore Deals
veel hype, scherpe prijs
Adidas Ultimashow 2.0 “Mercedes-AMG Petronas Formula One Team” (JR1073)19 GSvvanaf € 25,12 · 4 shops
adidas Ultimashow “Cloud White / Blue Dawn / Core Black” (IG6417)13 GSvvanaf € 28,00 · 2 shops
adidas Ultimashow “Core Black / Core Black / Cloud White” (FX3636)13 GSvvanaf € 39,00 · 2 shops
Adidas Ultimashow 2.0 Core Black / Carbon / Core Black (IE8898)12 GSvvanaf € 46,00 · 3 shops
Adidas Ultimashow 2.0 Kids Core Black / Solar Slime / Cloud White (JH6099)12 GSvvanaf € 44,93 · 1 shops
Grails
de prijzigste, meest gezochte
Adidas MERCEDES – AMG PETRONAS FORMULA ONE TEAM ULTIMASHOW 2.0 SCHOENEN JUNIOR Core Black / Semi Mint Rush / Core Black (JQ3522)vanaf € 87,00 · 1 shops
Adidas Mercedes – AMG Petronas Formula One Team Ultimashow 2.0 Sportschoenen Cloud White / Semi Mint Rush / Core Black (JR1074)vanaf € 77,00 · 1 shops
adidas Ultimashow “Core Black / Core Black / Black Melange” (FX3632)vanaf € 75,00 · 1 shops
adidas Ultimashow 2.0 “Aurora Onix / Aurora Onix / Grey Five” (IH8945)vanaf € 64,95 · 1 shops
Adidas Ultimashow Sky Tint / Sky Tint / Cloud White (FX3640)vanaf € 63,00 · 1 shops
Top Adidas Ultimashow in de sale
De grootste kortingen op de Adidas Ultimashow van dit moment: tot 61% onder de adviesprijs, gemiddeld 34%. Er staan er nu 23 in de uitverkoop bij 9 winkels, met de diepste korting bij Basket Center.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 14 winkels die de Adidas Ultimashow verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Adidas Ultimashow
Wat kost een Adidas Ultimashow?
De goedkoopste Adidas Ultimashow kost vandaag € 28,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 40 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Welke modellen vallen er onder de Adidas Ultimashow?
Onder de Adidas Ultimashow valt momenteel 1 submodel: Adidas Ultimashow 2.0. Dat heeft een eigen pagina waarop je alle uitvoeringen met actuele prijzen en beschikbare maten vergelijkt.
In welke kleuren is de Adidas Ultimashow verkrijgbaar?
De Adidas Ultimashow is momenteel verkrijgbaar in 6 kleuren. Het meeste aanbod is er in zwart (26 uitvoeringen), grijs (22 uitvoeringen) en wit (18 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 3 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Adidas Ultimashow er voor dames en heren?
Ja, de Adidas Ultimashow is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 21 herenuitvoeringen en 20 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Adidas Ultimashow en welke maat kies ik?
De Adidas Ultimashow wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 28 t/m 49,5 (37 maten). adidas valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de adidas-maattabel.
Hoe valt de maat van dit model, moet ik een maat groter of kleiner nemen?
De pasvorm van Adidas Ultimashow loopt over het algemeen normaal tot licht ruim, afhankelijk van je voetbreedte. Als je brede voeten hebt, kun je je normale maat aanhouden; bij smalle voeten overweeg een halve maat kleiner. Meet je voet en controleer je gebruikelijke maat van vergelijkbare sneakermerken voor het beste resultaat.
Waarin verschilt de Adidas Ultimashow van vergelijkbare modellen zoals de Adidas Superstar?
In vergelijking met de Adidas Superstar richt Adidas Ultimashow zich meer op een modern, chunkier silhouet met een zachtere tussenzool voor demping. De Superstar heeft een klassieker, platter profiel en een leren bovenwerk met shell-toe. De Ultimashow biedt meer cushioning en een hedendaagse esthetiek voor dagelijks comfort.
Welke materialen gebruikt deze schoen en hoe zit het met de kwaliteit en levensduur?
Adidas Ultimashow combineert synthetische materialen en textiel met een stevige rubberen buitenzool, ontworpen voor dagelijks gebruik en goede slijtvastheid. De kwaliteit is gericht op comfort en consistentie; bij regelmatig dragen onderhoud je optimaal door reiniging en vermijden van extreme omstandigheden om de levensduur van lijm, bovenwerk en tussenzool te verlengen.
Met welke outfits kun je de schoen het beste combineren en waarvoor is hij geschikt?
Je draagt Adidas Ultimashow zowel casual als smart-casual: combineer met jeans, chino’s of een sportieve rok en een oversized trui of bomberjack. De schoen leent zich voor stadsgebruik, reizen en licht actieve dagen dankzij goede demping; hij is minder bedoeld voor intensieve sportsessies of zware outdooractiviteiten.
Hoe reinig en onderhoud ik mijn sneakers zonder de materialen te beschadigen?
Reinig Adidas Ultimashow met een zachte borstel en lauw water gemengd met milde zeep; gebruik geen agressieve chemicaliën. Verwijder veters en inlegzolen voor aparte reiniging en laat drogen op kamertemperatuur uit direct zonlicht. Behandel vlekken snel en gebruik een geschikt impregneermiddel voor het bovendeel als dat door de fabrikant wordt aanbevolen.