Adidas Sprintstar
Alles over de Adidas Sprintstar
Adidas Sprintstar
Herkenbaar aan z’n baanfokus en een spikeplaat die werkt als een lanceerplatform: de Adidas Sprintstar is gebouwd voor technische sprinters die uit elk startblok maximaal vermogen willen persen. De TPU-spikeplaat onder de voorvoet volgt de baan en geeft je afzet richting en stijfheid precies waar je die nodig hebt, zodat elke stap scherp en efficiënt blijft tot aan de finish.
Bovenop houdt een ademend bovenwerk van synthetisch mesh de lucht in beweging rond je voet. Geen overbodige franje, wel een gericht design dat ventilatie voorop zet als het tempo omhoogschiet. Het resultaat is een clean, functioneel silhouet dat volledig in dienst staat van snelle meters op de track.
Ook aan de oorsprong van het materiaal is gedacht. De Sprintstar bevat ten minste 20% gerecyclede materialen, waarmee adidas het gebruik van nieuwe grondstoffen terugdringt en reststromen een tweede leven geeft. Presteren op de baan en slimmer omgaan met wat je aan je voeten hebt, hand in hand.
Klaar om deze sprinter binnen te halen? Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en scoor jouw paar.
Welke Adidas Sprintstar geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Sprintstar-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
adidas Adizero Sprintstar “Lucid Lemon / Core Black / Halo Silver” (IF9404)INERTAdidas Sprintstar · vanaf €48,60 · 3 shops15GSv
Adidas Adizero Sprintstar Core Black / Zero Metalic / Cloud White (IG9908)INERTAdidas Sprintstar · vanaf €48,99 · 5 shops13GSv
adidas Adizero Sprintstar “Cloud White / Lucid Orange / Lucid Red” (JQ0626)INERTAdidas Sprintstar · vanaf €48,00 · 3 shops5GSv
Top Adidas Sprintstar in de sale
De grootste kortingen op de Adidas Sprintstar van dit moment: tot 54% onder de adviesprijs, gemiddeld 38%. Er staan er nu 7 in de uitverkoop bij 5 winkels, met de diepste korting bij i-Run.
Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 8 winkels die de Adidas Sprintstar verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.
Veelgestelde vragen over de Adidas Sprintstar
Wat kost een Adidas Sprintstar?
De goedkoopste Adidas Sprintstar kost vandaag € 37,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 9 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Adidas Sprintstar verkrijgbaar?
De Adidas Sprintstar is momenteel verkrijgbaar in 5 kleuren. Het meeste aanbod is er in grijs (6 uitvoeringen), wit (6 uitvoeringen) en zwart (5 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 2 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Adidas Sprintstar er voor dames en heren?
Ja, de Adidas Sprintstar is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 10 herenuitvoeringen en 5 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Adidas Sprintstar en welke maat kies ik?
De Adidas Sprintstar wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 36 t/m 50,5 (21 maten). adidas valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de adidas-maattabel.
Hoe valt de maat van deze schoen, moet ik mijn normale maat nemen of een maat groter of kleiner?
De maat van de Adidas Sprintstar valt over het algemeen vrij normaal, maar kan bij mensen met een bredere voorvoet iets krapper aanvoelen door de slanke pasvorm. Neem je gebruikelijke maat als je een smalle voet hebt; heb je brede voeten of wil je meer ruimte bij de tenen, kies dan een halve maat groter voor comfort tijdens langere trainingen.
Wat is het grootste verschil tussen de Adidas Sprintstar en vergelijkbare snelle hardloopschoenen?
Ten opzichte van veel vergelijkbare snelle modellen legt de Adidas Sprintstar de nadruk op een lichtgewicht constructie en directe respons, met minder demping dan allround trainingsschoenen. Hierdoor voel je meer grondcontact en acceleratiekracht. Als je zoekt naar maximale demping of langeafstandskomfort, kies je eerder een schoen met een dikkere tussenzool.
Van welke materialen is de schoen gemaakt en hoe zit het met de kwaliteit en levensduur?
De bovenkant van de Adidas Sprintstar bestaat meestal uit een lichtgewicht, ademend materiaal met synthetische verstevigingen voor steun; de tussenzool biedt responsieve demping en de buitenzool is gemaakt van slijtvast rubber. Bij regelmatig gebruik voor sprints en korte trainingen gaat de schoen goed mee, maar intensief dagelijks gebruik kan de levensduur verkorten, vooral bij veel kilometers.
Met welke kleding of voor welke gelegenheden kun je deze schoen het beste combineren?
De Adidas Sprintstar combineer je makkelijk met strakke hardloopkleding zoals shorts en compressiekousen voor trainingen en wedstrijden; door het slanke, sportieve design staat hij ook goed bij een casual athleisure-look met joggers of lichte jeans. Gebruik de schoen vooral voor snelheidstrainingen, tempolopen en korte races, minder voor langeafstandswandelingen of trails.
Hoe moet je de schoenen onderhouden zodat ze lang mooi en functioneel blijven?
Maak vuil direct los met een zachte borstel en licht vochtige doek; was de schoenen niet in de machine om lijm- en materiaalveroudering te voorkomen. Laat de Adidas Sprintstar aan de lucht drogen uit direct zonlicht en stop geen kranten in de neus om vorm te behouden. Reinig de binnenzolen apart en vervang ze bij versleten demping.