Alles over de Adidas Run 70s 2.0

Adidas Run 70s 2.0

Retro-runner DNA met een heldere knik naar echte adidas running-legendes: de Adidas Run 70s 2.0 pakt het silhouet en de vibe van de jaren 70 en vertaalt die naar moeiteloze daily wear. Geen nostalgie om de nostalgie, maar een herkenbare, gestroomlijnde vorm die meteen thuis is op straat. De Cloudfoam-tussenzool is de moderne motor eronder: licht, veerkrachtig en gebouwd voor comfort dat de hele dag meegaat.

Onder je voet werkt Cloudfoam constant door, stap na stap. Het resultaat is demping zonder ballast, precies het soort allround gevoel dat je wil van ochtend tot late avond. De rubberen buitenzool levert daarbij de soepele, flexibele afwikkeling die je verwacht van een sneaker met een loopbasis, terwijl de textielvoering je voet prettig omhult. Vetersluiting en een regular fit houden het klassiek en direct, zodat je meteen inplugt en door kan.

De Run 70s 2.0 is geen kostuumstuk maar een functionele throwback: een tijdloos, sportief profiel met duidelijke 70s-invloeden, door adidas opnieuw neergezet voor nu. Het is de mix van heritage en hedendaags comfort die dit model zo herkenbaar maakt. Je krijgt het vertrouwde, cleane runner-profiel en de ontspannen pasvorm, ondersteund door moderne demping en een duurzame rubberen basis die het tempo moeiteloos bijhoudt.

Klaar om jouw paar binnen te halen? Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en pak de beste deal.

Welke Adidas Run 70s 2.0 geeft het sterkste hypesignaal af?

De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Run 70s 2.0-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.

Shop de Adidas Run 70s 2.0

Top Adidas Run 70s 2.0 in de sale

De grootste kortingen op de Adidas Run 70s 2.0 van dit moment: tot 66% onder de adviesprijs, gemiddeld 36%. Er staan er nu 62 in de uitverkoop bij 15 winkels, met de diepste korting bij Dressinn.

Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 28 winkels die de Adidas Run 70s 2.0 verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.

Veelgestelde vragen over de Adidas Run 70s 2.0

Wat kost een Adidas Run 70s 2.0?

De goedkoopste Adidas Run 70s 2.0 kost vandaag € 23,99. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 92 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.

In welke kleuren is de Adidas Run 70s 2.0 verkrijgbaar?

De Adidas Run 70s 2.0 is momenteel verkrijgbaar in 14 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (43 uitvoeringen), creme (34 uitvoeringen) en grijs (32 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 11 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.

Is de Adidas Run 70s 2.0 er voor dames en heren?

Ja, de Adidas Run 70s 2.0 is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 51 herenuitvoeringen en 74 damesuitvoeringen, plus 4 unisex-uitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.

Hoe valt de Adidas Run 70s 2.0 en welke maat kies ik?

De Adidas Run 70s 2.0 wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 28 t/m 49,5 (41 maten). adidas valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de adidas-maattabel.

Valt de Adidas Run 70s 2.0 groot of klein uit en welke maat moet ik bestellen?

De meeste dragers vinden dat de pasvorm van de Adidas Run 70s 2.0 dicht bij standaard valt; als je tussen twee maten zit, kies dan de grotere maat voor extra comfort. Probeer ze bij voorkeur met de sokken die je normaal draagt en houd rekening met persoonlijke voetbreedte: brede voeten hebben soms baat bij een halve tot hele maat groter.

Wat is het grootste verschil tussen de Adidas Run 70s 2.0 en vergelijkbare retro hardloopschoenen?

De Adidas Run 70s 2.0 legt de nadruk op een mix van retro-esthetiek en dagelijks comfort, met een zachtere tussenzool dan veel puur retro reissues. Waar sommige vergelijkbare modellen streng op authenticiteit inzetten, combineert dit model vintage looks met modernere demping en duurzaamheid, waardoor hij praktischer is voor alledaags gebruik.

Welke materialen zijn gebruikt en hoe zit het met de duurzaamheid van de Adidas Run 70s 2.0?

De Adidas Run 70s 2.0 gebruikt doorgaans een mix van synthetisch leer, textiel en een rubberen buitenzool, wat zorgt voor een betrouwbare slijtvastheid bij dagelijks gebruik. De constructie is gericht op comfort en consistentie; met verantwoord onderhoud behoud je de materiaalkwaliteit en verleng je de levensduur aanzienlijk, vooral bij regelmatige reiniging en droog bewaren.

Hoe draag ik de Adidas Run 70s 2.0 het beste en bij welke gelegenheden passen ze?

De Adidas Run 70s 2.0 past goed bij casual en smart-casual outfits: denk aan jeans, chino's of een trainingsbroek met een T-shirt of licht jasje. Draag ze op werkdagen, in de stad of tijdens licht recreatief gebruik; ze zijn minder geschikt voor intensieve sporttrainingen maar uitstekend als stijlvolle, comfortabele everyday sneaker.

Hoe onderhoud ik mijn Adidas Run 70s 2.0 zodat ze er lang goed uitzien?

Reinig de Adidas Run 70s 2.0 met een zachte borstel en milde zeepoplossing, vermijd de wasmachine en harde chemicaliën. Laat ze aan de lucht drogen uit direct zonlicht en stop vochtig papier in om vorm te behouden. Gebruik af en toe een geschikte beschermspray voor textiel of leer en vervang versleten veters of inlegzolen tijdig.

← Bekijk alle Adidas Run 70s modellen