Alles over de Adidas Run 60s 4.0

Adidas Run 60s 4.0

Retro runner-DNA uit de jaren 60 met een brutale 80s knipoog: dat is de Adidas Run 60s 4.0. Het silhouet leest old-school atletiek, terwijl de TPU-hielclip direct de brug slaat naar die karakteristieke eighties tech. Onder je voet werkt een EVA-tussenzool die elke stap soepel dempt zonder te vertragen. Heritage in de looks, nuchtere performance in de basis.

Het bovenwerk combineert textiel met leer voor een vertrouwde, veelzijdige feel die moeiteloos meebeweegt met je dag. Binnenin zit een ademende textielvoering met mesh, gemaakt om comfort lang vast te houden. Verstevigingen bij hiel en neus geven precies daar steun waar je ‘m merkt, zonder het gestroomlijnde profiel te breken. Vetersluiting en een reguliere pasvorm houden het klassiek en direct.

Deze mix van materialen en details levert precies die draagervaring op die je verwacht van een moderne retro-runner: licht, gedempt, responsief genoeg voor lange dagen. De rubberen buitenzool onderstreept het praktische karakter met betrouwbare tractie en slijtvastheid, zodat stijl en functie in dezelfde pas lopen.

Kortom: een tijdloze daily die eruitziet als een throwback en voelt als nu. De Run 60s 4.0 koppelt subtiele tech aan herkenbare vormen en oogt net zo goed als hij loopt. Vergelijk de prijzen en beschikbare maten van alle aangesloten shops en scoor de uitvoering die bij jouw rotatie past.

Welke Adidas Run 60s 4.0 geeft het sterkste hypesignaal af?

De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Run 60s 4.0-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.

Top Adidas Run 60s 4.0 in de sale

De grootste kortingen op de Adidas Run 60s 4.0 van dit moment: tot 42% onder de adviesprijs, gemiddeld 32%. Er staan er nu 13 in de uitverkoop bij 9 winkels, met de diepste korting bij Dressinn.

Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 17 winkels die de Adidas Run 60s 4.0 verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.

Veelgestelde vragen over de Adidas Run 60s 4.0

Wat kost een Adidas Run 60s 4.0?

De goedkoopste Adidas Run 60s 4.0 kost vandaag € 34,99. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 23 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.

In welke kleuren is de Adidas Run 60s 4.0 verkrijgbaar?

De Adidas Run 60s 4.0 is momenteel verkrijgbaar in 6 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (13 uitvoeringen), grijs (11 uitvoeringen) en zwart (7 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 3 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.

Is de Adidas Run 60s 4.0 er voor dames en heren?

Ja, de Adidas Run 60s 4.0 is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 12 herenuitvoeringen en 11 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.

Hoe valt de Adidas Run 60s 4.0 en welke maat kies ik?

De Adidas Run 60s 4.0 wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 36 t/m 49,5 (26 maten). adidas valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. De volledige omrekening naar UK en US staat in de adidas-maattabel.

Valt de pasvorm van de Adidas Run 60s 4.0 groot of klein, en welke maat moet ik kiezen?

De pasvorm van de Adidas Run 60s 4.0 zit over het algemeen normaal tot licht smal; als je een brede voet hebt kies je meestal een halve maat groter. Probeer de schoen bij voorkeur aan met de sokken die je normaal draagt en let op genoeg ruimte bij de tenen voor comfort tijdens langere draagmomenten.

Wat is het belangrijkste verschil tussen de Adidas Run 60s 4.0 en het vorige of concurrerende model?

Vergeleken met oudere varianten richt de Adidas Run 60s 4.0 zich op verbeterde demping en lichtgewicht constructie, terwijl het silhouet grotendeels klassiek blijft. De vernieuwde tussenzool en iets subtielere bovenconstructie bieden meer comfort tijdens wandelen en dagelijks gebruik in vergelijking met strikt retro-gefocuste of minimalistische concurrenten.

Zijn de materialen van de Adidas Run 60s 4.0 duurzaam en van goede kwaliteit?

De Adidas Run 60s 4.0 gebruikt een mix van ademend mesh en synthetische overlays met een EVA-tussenzool, ontworpen voor dagelijks gebruik en redelijke slijtvastheid. Ze zijn niet volledig waterdicht, maar de constructie biedt betrouwbaar comfort; bij intensief buitengebruik verslijten stoffen onderdelen sneller dan leer of robuuste technische materialen.

Met wat kan ik de Adidas Run 60s 4.0 combineren en voor welke gelegenheden zijn ze geschikt?

De Adidas Run 60s 4.0 combineer je makkelijk met jeans, chino’s of casual joggers; ze werken goed voor dagelijks stadsgebruik, licht wandelen en casual kantoorlooks. Door het tijdloze retro-design passen ze zowel bij sportieve als nette-casual outfits, maar ze zijn minder geschikt voor formele gelegenheden of intensieve hardloopsessies.

Hoe onderhoud ik de Adidas Run 60s 4.0 zodat ze lang mooi blijven?

Reinig de Adidas Run 60s 4.0 met een zachte borstel en lauw water met milde zeep; verwijder veters en inlegzool voor betere reiniging en laat ze aan de lucht drogen, uit direct zonlicht. Gebruik bij suède accenten een speciale suedeborstel en impregneer licht om vlekken en vocht beter te weerstaan, vermijd de wasmachine.

← Bekijk alle Adidas Run 60s modellen