Nike Shox TL “Black / Metallic Hematite / Max Orange” (IO4645-001)

Verkrijgbaar bij de volgende webshops

Snipes 2 - 4 werkdagen, Gratis vanaf € 60,- (anders € 3,99)
€ 111,99
Courir
€ 140
JD Sports 3-5 werkdagen, € 4,00 en gratis vanaf € 60,-
€ 140
Spartoo 2 - 4 werkdagen, Gratis
18 maten met prijs
36.5 · €16537.5 · €16538 · €17138.5 · €17139 · €21340 · €17140.5 · €19641 · €20842 · €20842.5 · €19143 · €20444 · €20444.5 · €19145 · €16445.5 · €179,9946 · €179,9947 · €179,9947.5 · €213
vanaf
€ 164

Verkrijgbaar bij de volgende marketplaces

GOAT 3 - 10 werkdagen, Variabel (bij afrekenen)
8 maten met prijs
35.5 · €55536 · €10936.5 · €10937.5 · €10838 · €10938.5 · €10939 · €10940 · €109
vanaf
€ 108
Stockx 3 - 7 werkdagen, Variabel (bij afrekenen)Incl. invoer & btw
8 maten met prijs
35.5 · €25136 · €13036.5 · €17837.5 · €13038 · €13038.5 · €13039 · €13040 · €130
vanaf
€ 130
Collect District 2 - 6 werkdagen, € 7,49
8 maten met prijs
35.5 · €29936 · €16936.5 · €22937.5 · €16938 · €16938.5 · €16939 · €16940 · €169
vanaf
€ 169
Bekijk alle Nike Shox kleuren →Ook zoeken op Amazon.nl →

Deel deze sneaker

Merk Nike
Model Nike Shox
Designer Eric Avar
Colorway Black / Metallic Hematite / Max Orange / Black
Kleur Oranje / Zilver / Zwart
Stijlcode IO4645-001
Adviesprijs € 180,00
Geschikt voor Unisex
Release date

Prijsoordeel: Goede deal

€ 108,00 nu·5% onder gemiddeld·€ 23,00 boven de laagste ooit·40% onder advies·42/100 in opkomst

De Nike Shox TL “Black / Metallic Hematite / Max Orange” (IO4645-001) vergelijk je bij 7 aanbieders (4 reguliere webshops en 3 marketplaces). De laagste reguliere webshopprijs is € 111,99 bij Snipes. De laagste marketplaceprijs is € 108,00 bij GOAT (prijzen kunnen per maat verschillen, vaak exclusief verzendkosten). De gemiddelde laagste prijs over de afgelopen 107 dagen was € 114,28; de laagste prijs ooit was € 85,00 op 16 juli 2026.

Wat is de laagste prijs voor de Nike Shox TL “Black / Metallic Hematite / Max Orange”?

De laagste reguliere webshopprijs is € 111,99 bij Snipes. Op marketplaces begint het bij € 108,00 bij GOAT, al geldt dat vaak voor één maat en meestal exclusief verzendkosten. In totaal vergelijken we 7 aanbieders.

Is het nu een goed moment om de Nike Shox TL “Black / Metallic Hematite / Max Orange” te kopen?

Met een gemiddelde laagste prijs van € 114,28 over de afgelopen 107 dagen: de laagste prijs ligt 5% onder het gemiddelde — een gunstig koopmoment. Ten opzichte van de adviesprijs van € 180,00 is dat 40% korting.
Prijsverloop — laagste prijs per maand
MaandLaagste prijs
juli 2026€ 85,00
augustus 2026€ 85,00
september 2026€ 97,00
oktober 2026€ 85,00

Prijsverdeling Nike Shox

We vergelijken de prijs van deze sneaker met de 407 andere varianten voor volwassenen van de Nike Shox die wij volgen. Met een laagste prijs van €108 is deze colorway duurder dan 52% van die 407 varianten. De mediaan van de groep ligt op €105, met resale-uitschieters tot €1.317. De grafiek laat precies zien waar deze sneaker valt — de zwarte markering — tussen alle andere.

We vergelijken telkens de laagste prijs waarvoor een colorway op dit moment ergens te koop is: het goedkoopste instappunt, meestal voor één specifieke maat. De vergelijking blijft binnen dezelfde leeftijdsgroep, want een kindermaat (TD/PS/GS) is anders geprijsd dan een maat voor volwassenen. Omdat de prijs per maat verschilt, kan jouw maat wat hoger uitvallen. Om de vergelijking eerlijk te houden laten we de duurste en goedkoopste twee procent — de resale-uitschieters — buiten beschouwing, en staat de prijs-as logaritmisch, zodat zowel de goedkope als de dure kant goed leesbaar blijft. De cijfers werken we meerdere keren per dag bij; laatste update 25 okt 2026.

Hypescore × prijs

Elke stip is een Nike Shox-colorway (van de 407 met een Hypescore); rechts = meer hype, hoger = goedkoper. De stippellijn is de adviesprijs; alles daarboven ligt eronder. Deze sneaker herken je aan de foto met de rode rand (Hypescore 42). Rechtsboven — veel hype, scherpe prijs — vind je de Radiating Meltdowns, rechtsonder de Radiating Grails. Klik een kwadrant om precies die colorways als filter te tonen.

adviesprijs0255075100€48€180€530radiating meltdownsprice meltdownsradiating grailspotential grail / overpricedHypescore →

Hypescore · 42 GSv

model56↓merk68↓CHARGING
CHARGING42GSv

Met 42 GSv (CHARGING) straalt deze colorway ruim onder het gemiddelde van de Nike Shox (56 GSv) en ruim onder dat van Nike-sneakers (68 GSv). De hype ligt onder wat dit model gemiddeld losmaakt. De community gaf deze een score van 10,0/10 — 2 stemmen, waarvan 100% Grail. De Hypescore weegt die stemmen mee met resale-beweging, zoekvraag en schaarste tot dit ene cijfer. Zo werkt de Hypescore →

Vergelijkbaar met de Nike Shox