Nike ACG Air Exploraid (summit white / black / summit white) – FJ1920-101

Verkrijgbaar bij de volgende webshops

4Elementos 2-6 werkdagen, 9.95
26 maten met prijs
35 · €7035.5 · €7036 · €7036.5 · €7037.5 · €7038 · €7038.5 · €7039 · €7040 · €7040.5 · €7041 · €7042 · €9142.5 · €9143 · €7044 · €9144.5 · €9145 · €9145.5 · €7046 · €7047 · €7047.5 · €7048 · €7048.5 · €7049 · €7049.5 · €7050 · €70
vanaf
€ 70
Secret Sales 3 - 7 werkdagen, GratisIncl. invoer & btw
€ 114
V&D 3 - 7 werkdagen, € 3,95 (gratis vanaf € 50,-)Incl. invoer & btw
€ 114

Verkrijgbaar bij de volgende marketplaces

GOAT 3 - 10 werkdagen, Variabel (bij afrekenen)
21 maten met prijs
35.5 · €10836 · €13536.5 · €7737.5 · €1.80538 · €90338.5 · €13139 · €11940 · €10840.5 · €18741 · €7042 · €16942.5 · €17043 · €20644 · €9844.5 · €5245 · €16745.5 · €11146 · €90347 · €90347.5 · €14348.5 · €903
vanaf
€ 52
Stockx 3 - 7 werkdagen, Variabel (bij afrekenen)Incl. invoer & btw
12 maten met prijs
38.5 · €18639 · €15340 · €13840.5 · €37241 · €15042 · €13842.5 · €10743 · €13544 · €14344.5 · €11145 · €9847.5 · €242
vanaf
€ 98
Stadium Goods 4 - 9 werkdagen, Variabel (DHL, bij afrekenen)Incl. invoer & btw
vanaf
€ 173,95
Bekijk alle Nike ACG Air Exploraid kleuren →Ook zoeken op Amazon.nl →

Deel deze sneaker

Merk Nike
Model Nike ACG Air Exploraid
Colorway Summit White / Summit White / University Red / Black
Kleur Rood / Wit / Zwart
Stijlcode FJ1920-101
Adviesprijs € 140,00
Geschikt voor Heren
Release date

Prijsoordeel: Zelden goedkoper

€ 52,00 nu·17% onder gemiddeld·op de laagste prijs ooit·63% onder advies·36/100 in opkomst

De Nike ACG Air Exploraid (summit white / black / summit white) – FJ1920-101 (FJ1920-101) vergelijk je bij 6 aanbieders (3 reguliere webshops en 3 marketplaces). De laagste reguliere webshopprijs is € 70,00 bij 4Elementos. De laagste marketplaceprijs is € 52,00 bij GOAT (prijzen kunnen per maat verschillen, vaak exclusief verzendkosten). De gemiddelde laagste prijs over de afgelopen 101 dagen was € 62,48; de laagste prijs ooit was € 52,00 op 8 oktober 2026.

Wat is de laagste prijs voor de Nike ACG Air Exploraid (summit white / black / summit white) – FJ1920-101?

De laagste reguliere webshopprijs is € 70,00 bij 4Elementos. Op marketplaces begint het bij € 52,00 bij GOAT, al geldt dat vaak voor één maat en meestal exclusief verzendkosten. In totaal vergelijken we 6 aanbieders.

Is het nu een goed moment om de Nike ACG Air Exploraid (summit white / black / summit white) – FJ1920-101 te kopen?

Met een gemiddelde laagste prijs van € 62,48 over de afgelopen 101 dagen: de laagste prijs ligt 17% onder het gemiddelde — een gunstig koopmoment. Ten opzichte van de adviesprijs van € 140,00 is dat 63% korting.
Prijsverloop — laagste prijs per maand
MaandLaagste prijs
juli 2026€ 56,00
augustus 2026€ 70,00
september 2026€ 55,00
oktober 2026€ 52,00

Prijsverdeling Nike ACG Air Exploraid

We vergelijken de prijs van deze sneaker met de 9 andere varianten voor volwassenen van de Nike ACG Air Exploraid die wij volgen. Met een laagste prijs van €52 is deze colorway duurder dan 67% van die 9 varianten. De mediaan van de groep ligt op €47.

We vergelijken telkens de laagste prijs waarvoor een colorway op dit moment ergens te koop is: het goedkoopste instappunt, meestal voor één specifieke maat. De vergelijking blijft binnen dezelfde leeftijdsgroep, want een kindermaat (TD/PS/GS) is anders geprijsd dan een maat voor volwassenen. Omdat de prijs per maat verschilt, kan jouw maat wat hoger uitvallen. Om de vergelijking eerlijk te houden laten we de duurste en goedkoopste twee procent — de resale-uitschieters — buiten beschouwing. De cijfers werken we meerdere keren per dag bij; laatste update 12 okt 2026.

Hypescore × prijs

Elke stip is een Nike ACG Air Exploraid-colorway (van de 9 met een Hypescore); rechts = meer hype, hoger = goedkoper. De stippellijn is de adviesprijs; alles daarboven ligt eronder. Deze sneaker herken je aan de foto met de rode rand (Hypescore 36). Rechtsboven — veel hype, scherpe prijs — vind je de Radiating Meltdowns, rechtsonder de Radiating Grails. Klik een kwadrant om precies die colorways als filter te tonen.

adviesprijs0255075100€33€69€70radiating meltdownsprice meltdownsradiating grailspotential grail / overpricedHypescore →

Hypescore · 36 GSv

model36·merk68↓CHARGING
CHARGING36GSv

Met 36 GSv (CHARGING) straalt deze colorway rond het gemiddelde van de Nike ACG Air Exploraid (36 GSv) en ruim onder dat van Nike-sneakers (68 GSv). Model-typisch: vrijwel precies het gemiddelde. De community gaf deze een score van 4,0/10 — 3 stemmen, waarvan 33% Grail. De Hypescore weegt die stemmen mee met resale-beweging, zoekvraag en schaarste tot dit ene cijfer. Zo werkt de Hypescore →

Vergelijkbaar met de Nike ACG Air Exploraid