Alles over de Hoka One One Mafate Speed 4

Hoka One One Mafate Speed 4

Herkenbaar aan zijn agressieve trail-DNA: de Hoka One One Mafate Speed 4 combineert een licht, wendbaar silhouet met een uitgesproken, stollige buitenzool. Die noppen zetten neer als tanden in wisselend terrein, terwijl de dempende tussenzool je stap soepel laat doorrollen. Het ademende bovenwerk houdt het fris als je tempo maakt of juist lang op pad bent. Dit is een trailgeboren model dat moeiteloos schakelt naar alledaagse kilometers.

Onder je voet voelt het direct responsief. De demping veert mee zonder sponzig te worden, zodat je lichaam rust pakt en je ritme overeind blijft. Dat natuurlijke afwikkelgedrag geeft flow: minder remmen, meer lopen. De profielzool pakt stadsstoepen, parkpaden en grindstroken met hetzelfde zelfvertrouwen op, zodat je niet hoeft te kiezen waar je heen gaat.

De Mafate Speed 4 is gebouwd voor dagen die alle kanten op bewegen. Van woon-werk tot een omweg door het groen: hij blijft licht aanvoelen, geeft houvast wanneer het losser wordt onder je voeten en houdt het binnenklimaat op peil met een ventilerend bovenwerk. Sportieve performance die niet schreeuwt, maar gewoon levert, ook als je hem buiten het trailrondje draagt.

Zoek je één paar dat dynamisch loopt, grip levert op gemixt terrein en je voeten lang comfortabel houdt, dan is dit je werkpaard met sprintbenen. Vergelijk de prijzen en beschikbare maten bij alle aangesloten shops.

Welke Hoka One One Mafate Speed 4 geeft het sterkste hypesignaal af?

De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Hoka One One Mafate Speed 4-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.

Shop de Hoka One One Mafate Speed 4

Hypescore Deals

veel hype, scherpe prijs

  1. Hoka One Mafate Speed 4 Lite “Black Outer Orbit” (1168450-BCKT)Hoka One Mafate Speed 4 Lite “Black Outer Orbit” (1168450-BCKT)25 GSvvanaf € 86,00 · 21 shops
  2. Hoka Mafate Speed 4 LITE “Neon Flame” (1168450-NLMB)Hoka Mafate Speed 4 LITE “Neon Flame” (1168450-NLMB)15 GSvvanaf € 114,49 · 4 shops
  3. Hoka Mafate Speed 4 Lite “Rosemary” (1168450-RRYP)Hoka Mafate Speed 4 Lite “Rosemary” (1168450-RRYP)13 GSvvanaf € 105,00 · 7 shops
  4. Hoka Mafate Speed 4 Lite “Starlight Glow Aster Flower” (1168450-SLWS)Hoka Mafate Speed 4 Lite “Starlight Glow Aster Flower” (1168450-SLWS)12 GSvvanaf € 68,00 · 4 shops
  5. Hoka One Mafate Speed 4 Lite “Cold Brew” (1168450-CWTM)Hoka One Mafate Speed 4 Lite “Cold Brew” (1168450-CWTM)12 GSvvanaf € 65,00 · 3 shops

Top Hoka One One Mafate Speed 4 in de sale

De grootste kortingen op de Hoka One One Mafate Speed 4 van dit moment: tot 65% onder de adviesprijs, gemiddeld 46%. Er staan er nu 28 in de uitverkoop bij 20 winkels, met de diepste korting bij Baskèts.

Uitverkoop betekent hier dat de laagste prijs die we vinden onder de adviesprijs van het merk ligt. Soms omdat één winkel opruimt, vaker omdat een van de 34 winkels die de Hoka One One Mafate Speed 4 verkopen scherper zit dan de rest. We verversen de prijzen meerdere keren per dag, dus dit verschuift dagelijks — klik door voor de prijs per winkel, de beschikbare maten en de verzendkosten.

Veelgestelde vragen over de Hoka One One Mafate Speed 4

Wat kost een Hoka One One Mafate Speed 4?

De goedkoopste Hoka One One Mafate Speed 4 kost vandaag € 65,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 44 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.

In welke kleuren is de Hoka One One Mafate Speed 4 verkrijgbaar?

De Hoka One One Mafate Speed 4 is momenteel verkrijgbaar in 7 kleuren. Het meeste aanbod is er in roze (6 uitvoeringen), blauw (5 uitvoeringen) en groen (5 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 4 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.

Is de Hoka One One Mafate Speed 4 er voor dames en heren?

Ja, de Hoka One One Mafate Speed 4 is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 32 herenuitvoeringen en 9 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.

Hoe valt de Hoka One One Mafate Speed 4 en welke maat kies ik?

De Hoka One One Mafate Speed 4 wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 34 t/m 49,5 (29 maten). Dit model valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. Kijk voor de precieze omrekening naar UK en US altijd even naar de maattabel van de betreffende webshop.

Vallen de Hoka One One Mafate Speed 4 schoenen groot, klein of normaal en welke maat moet ik bestellen?

De pasvorm van de Hoka One One Mafate Speed 4 loopt iets ruim in de neus maar gemiddeld in lengte; veel lopers kiezen hun gebruikelijke maat of half maat kleiner als ze smalle voeten hebben. Meet je voet en vergelijk met de maattabel van Hoka voor de meest nauwkeurige keuze, zeker bij breedtegevoeligheid.

Wat is het belangrijkste verschil tussen de Hoka One One Mafate Speed 4 en vergelijkbare trailmodellen van Hoka of concurrenten?

De Hoka One One Mafate Speed 4 onderscheidt zich door een balans van lichtgewicht demping en agressieve grip, gericht op snelheid op technische trails. Vergeleken met zwaardere, stabielere trailmodellen biedt deze meer respons en wendbaarheid, terwijl sommige concurrerende schoenen meer stabiliteit en bescherming geven op extreem ruig terrein.

Welke materialen zitten in de Hoka One One Mafate Speed 4 en hoe duurzaam zijn ze?

De Hoka One One Mafate Speed 4 gebruikt een combinatie van lichtgewicht schuim, robuuste bovenkantmaterialen en slijtvast rubber onder de zool. Die samenstelling geeft een goede levensduur bij veel trailgebruik, hoewel levensduur varieert met terrein en intensiteit; regelmatig schoonmaken en vermijden van scherpe rotsen verlengt de duurzaamheid.

Hoe combineer ik de Hoka One One Mafate Speed 4 met kleding en voor welke activiteiten zijn ze het meest geschikt?

De Hoka One One Mafate Speed 4 combineer je makkelijk met technische outruns, tights of trailshorts voor hardlopen en outdoortraining. Ze zijn vooral geschikt voor snelle runs op technische paden, lichte tochten en off-road trainingen waar grip en demping belangrijk zijn, minder voor stedelijke modecombinaties of lange wandeltrektochten.

Hoe moet ik de Hoka One One Mafate Speed 4 onderhouden zodat ze langer meegaan?

Reinig de Hoka One One Mafate Speed 4 na elk gebruik met lauw water en een zachte borstel, verwijder modder voordat het opdroogt en laat ze aan de lucht drogen uit direct zonlicht. Gebruik geen wasmachine of droger, draai veters los om vervorming te voorkomen en bewaar op kamertemperatuur voor optimale levensduur.

← Bekijk alle Hoka One One Mafate modellen