Ecco Biom
Alles over de Ecco Biom
Ecco Biom
Biom is de sportlijn van ECCO, een Deens schoenmerk dat vooral bekendstaat om zijn leren comfortschoenen. De naam staat voor Biomechanical Optimization: het uitgangspunt dat de zool de natuurlijke stand van de voet volgt in plaats van die te corrigeren, met een leest die dichter bij de vorm van de blote voet ligt dan gebruikelijk.
De huidige generatie draagt de aanduiding 2.2 en laat de opzet goed zien. Over een basis van mesh ligt een raster van ripstop in contrastkleur, dat als één doorlopend paneel van de neus naar de hiel loopt. Het veterwerk gaat door een klemsluiting in plaats van een strik, de hiel heeft een lus om de schoen aan te trekken en de middenzool loopt in een dikke, licht opstaande rand langs de zijkant omhoog. Op die rand staat de naam van de lijn gedrukt.
ECCO looit zijn eigen leer en maakt zijn eigen zolen, wat het merk in staat stelt de zool direct aan het bovenwerk te spuiten. Dat is te merken aan de overgang: er zit geen zichtbare naad of lijmrand tussen zool en bovenwerk, zoals bij de meeste sneakers wel het geval is.
Binnen de lijn bestaan uitvoeringen voor de weg, voor het pad en voor dagelijks gebruik, van laag en licht tot uitvoeringen met een waterdicht membraan. Het net iets nettere, volledig leren alternatief van het merk staat op de pagina van de Ecco Soft 7; voor het pad kijk je naar de Merrell Nova.
Op deze pagina zie je welke uitvoeringen van de Ecco Biom nu het heetst liggen volgens de Hypescore, vanaf welke prijs ze te vinden zijn en bij hoeveel shops ze op voorraad staan.
Welke Ecco Biom geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Ecco Biom-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
Ecco Biom 2.1 x Mountain Black White (823814-60568)INERTEcco Biom · vanaf €111,00 · 4 shops17GSv
Ecco Biom 2.2 Black (830763-01001)INERTEcco Biom · vanaf €147,00 · 4 shops17GSv
Ecco Biom 2.2 Leather Black (830764-01001)INERTEcco Biom · vanaf €115,71 · 5 shops16GSv
Ecco Biom 2.0 “Black” (800674)INERTEcco Biom · vanaf €122,35 · 3 shops12GSv
Ecco Biom Pink (830753-60946)INERTEcco Biom · vanaf €89,99 · 3 shops9GSv
Shop de Ecco Biom
Beste prijs
de goedkoopste Ecco Biom-uitvoeringen
Lage Sneakers Ecco Biom 2.2 K Tex (710892-61123)vanaf € 68,00 · 1 shops
Ecco Biom Beige (850813-02163)vanaf € 78,34 · 5 shops
Ecco Biom Black (850804-01001)vanaf € 84,52 · 3 shops
Ecco Biom Crème / Green / Black (85081402001)vanaf € 84,52 · 2 shops
Ecco Biom White (85080301007)vanaf € 84,52 · 1 shops
Hypescore Deals
veel hype, scherpe prijs
Ecco Biom 2.1 x Mountain Black White (823814-60568)17 GSvvanaf € 110,00 · 4 shops
Ecco Biom 2.2 Black (830763-01001)17 GSvvanaf € 99,00 · 4 shops
Ecco Biom 2.2 Leather Black (830764-01001)16 GSvvanaf € 95,79 · 5 shops
Ecco Biom 2.0 “Black” (800674)12 GSvvanaf € 101,43 · 3 shops
Ecco Biom Elite geperforeerde leren “Pink” (802403)10 GSvvanaf € 84,85 · 1 shops
Grails
de prijzigste, meest gezochte
Ecco Biom 2.2 M Brown (83081461061)vanaf € 196,00 · 1 shops
Ecco Biom C-Trail “Grey” (803473)vanaf € 196,00 · 1 shops
Ecco Biom 2.2 W Black (83081351052)vanaf € 179,99 · 2 shops
Ecco Biom C-Trail M White (80322450153)vanaf € 177,00 · 1 shops
Ecco Biom 2.2 M Black (83081451094)vanaf € 167,00 · 2 shops
Veelgestelde vragen over de Ecco Biom
Wat kost een Ecco Biom?
De goedkoopste Ecco Biom kost vandaag € 73,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 56 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
Welke modellen vallen er onder de Ecco Biom?
Onder de Ecco Biom valt momenteel 1 submodel: Ecco Biom Lite. Dat heeft een eigen pagina waarop je alle uitvoeringen met actuele prijzen en beschikbare maten vergelijkt.
In welke kleuren is de Ecco Biom verkrijgbaar?
De Ecco Biom is momenteel verkrijgbaar in 7 kleuren. Het meeste aanbod is er in zwart (19 uitvoeringen), wit (13 uitvoeringen) en blauw (7 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 4 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Ecco Biom er voor dames en heren?
Ja, de Ecco Biom is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 5 herenuitvoeringen en 11 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Hoe valt de Ecco Biom en welke maat kies ik?
De Ecco Biom wordt op Solezilla vergeleken in de EU-maten 30 t/m 48 (18 maten). Ecco valt doorgaans op je gebruikelijke maat, al kan de pasvorm per uitvoering licht verschillen; twijfel je, kies dan een halve maat groter. Kijk voor de precieze omrekening naar UK en US altijd even naar de maattabel van de betreffende webshop.
Waar staat Biom voor?
Voor Biomechanical Optimization. Het idee erachter is dat de zool en de leest de natuurlijke stand van de voet volgen in plaats van die te sturen, met een vorm die dichter bij de blote voet ligt dan bij een gewone sneaker.
Is de Ecco Biom een hardloopschoen?
De lijn omvat uitvoeringen voor de weg en voor het pad, maar ook modellen die vooral voor dagelijks gebruik en wandelen bedoeld zijn. Wie serieus traint, let per uitvoering op de demping en het profiel; de lichtste versies zijn het meest op tempo gericht.
Wat is het verschil tussen 2.1 en 2.2?
De 2.2 is de opvolger, met een aangepast bovenwerk en een herziene middenzool. Beide generaties komen nog naast elkaar in de winkel voor, waarbij de oudere doorgaans lager geprijsd is.
Waarom zit er geen naad tussen zool en bovenwerk?
ECCO spuit de zool direct aan het bovenwerk, een techniek die het merk zelf in huis heeft. Daardoor ontbreekt de lijmrand die je bij de meeste sneakers ziet, en zit de overgang vloeiend in elkaar.
Valt de Ecco Biom groot of klein?
De leest is breder in de voorvoet dan bij de meeste sportschoenen, maar de hielpartij zit strak. Wie een smalle voet heeft kiest daarom vaak de normale maat en trekt de klemsluiting wat verder aan. De maatinformatie per uitvoering geeft uitsluitsel.