Adidas Matchbreak Super
Alles over de Adidas Matchbreak Super
Adidas Matchbreak Super: Een Tijdloze Sneaker
Een Blik op de Geschiedenis De Adidas Matchbreak Super is ontstaan uit de creatieve geest van designer Peter Moore in de jaren 80. Dit model heeft zijn wortels in de voetbalwereld, waar functionaliteit en stijl hand in hand gaan. Het ontwerp combineert een vintage uitstraling met moderne elementen, waardoor het perfect aansluit bij de hedendaagse mode. Het is niet alleen een eerbetoon aan de sport, maar ook een statement in de sneakerwereld. De Matchbreak Super heeft zijn plek veroverd in de harten van sneakerliefhebbers over de hele wereld, en dat is niet zonder reden. Deze sneakers brengen een gevoel van nostalgie, terwijl ze tegelijkertijd voldoen aan de eisen van de moderne drager.
Kenmerken en Voordelen Wat de Adidas Matchbreak Super echt bijzonder maakt, is de combinatie van comfort en duurzaamheid. De bovenzijde van suède en synthetisch leer zorgt voor een luxe uitstraling en biedt tegelijkertijd de nodige ondersteuning. Dankzij de EVA-tussenzool geniet je van optimale demping, waardoor deze sneakers ideaal zijn voor zowel dagelijks gebruik als sportieve activiteiten. De rubberen buitenzool biedt uitstekende grip, wat betekent dat je met vertrouwen elke stap kunt zetten. Of je nu door de stad wandelt, naar je werk gaat of een sportieve activiteit onderneemt, deze schoenen passen zich moeiteloos aan aan jouw levensstijl. Het is deze veelzijdigheid die de Matchbreak Super tot een must-have maakt voor iedereen die stijl en comfort waardeert.
Populaire Colorways en Uitvoeringen De Adidas Matchbreak Super is verkrijgbaar in verschillende populaire colorways, waardoor er voor ieder wat wils is. Van klassieke zwart-wit combinaties tot meer gedurfde, kleurrijke opties, je kunt altijd een paar vinden dat bij jouw persoonlijke stijl past. Dit model is geliefd bij zowel heren als dames, en zelfs kinderen kunnen genieten van deze iconische sneakers. Naast de standaard uitvoeringen zijn er soms ook speciale samenwerkingen te vinden die unieke designs en limited editions bieden. Deze variëteit maakt het nog spannender om je perfecte paar te vinden.
Ontdek zelf de charme van de Adidas Matchbreak Super en vergelijk prijzen en maten om de juiste keuze te maken. Met deze sneakers geef je niet alleen je outfit een boost, maar zorg je ook voor optimaal comfort gedurende de dag.
Welke Adidas Matchbreak Super geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas Matchbreak Super-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Veelgestelde vragen over de Adidas Matchbreak Super
Wat kost een Adidas Matchbreak Super?
De goedkoopste Adidas Matchbreak Super kost vandaag € 54,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 17 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Adidas Matchbreak Super verkrijgbaar?
De Adidas Matchbreak Super is momenteel verkrijgbaar in 8 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (22 uitvoeringen), grijs (17 uitvoeringen) en zwart (10 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 5 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Adidas Matchbreak Super er voor dames en heren?
Ja, de Adidas Matchbreak Super is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 27 herenuitvoeringen en 22 damesuitvoeringen, plus 3 unisex-uitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.
Valt de Adidas Matchbreak Super groot, klein of normaal en welke maat moet ik bestellen?
De pasvorm van Adidas Matchbreak Super is over het algemeen normaal met een licht smalle leest; veel mensen met brede voeten kiezen voor een halve maat groter. Als je tussen twee maten zit of een bredere voorvoet hebt, neem dan die halve maat extra. Heb je gemiddelde voeten, houd dan je gebruikelijke schoenmaat aan voor een comfortabele pasvorm.
Wat is het belangrijkste verschil tussen de Adidas Matchbreak Super en vergelijkbare retro tennismodellen?
In vergelijking met klassieke retro tennismodellen ligt de focus van Adidas Matchbreak Super op een licht sportieve zool en iets modernere demping, wat hem toegankelijker maakt voor dagelijks gebruik. Het silhouet behoudt het tennisachtige karakter, maar de tussenzool en grip zijn geoptimaliseerd voor comfort en stadsgebruik in plaats van puur prestatietennis.
Van welke materialen is de Adidas Matchbreak Super gemaakt en hoe zit het met de kwaliteit en duurzaamheid?
De schoen combineert vaak synthetisch leer of suède met textiele inzetstukken en een rubberen buitenzool, wat zorgt voor een goede balans tussen uitstraling en slijtvastheid. Voor dagelijks gebruik en casual wear bieden de materialen voldoende duurzaamheid, maar bij intensief sportgebruik slijt de buitenzool sneller dan bij gespecialiseerde sportschoenen.
Met welke kleding combineer ik de Adidas Matchbreak Super en waarvoor is dit model het meest geschikt?
Je draagt de Adidas Matchbreak Super makkelijk met jeans, chino's of casual shorts; hij past goed bij een minimalistische streetwear-look of een nette-casual outfit. Het model is vooral geschikt voor dagelijks gebruik, lichte wandelingen en stadse activiteiten; voor intensieve sport of speciale outdoor-activiteiten kies je beter een technisch model.
Hoe verzorg en onderhoud ik mijn Adidas Matchbreak Super zodat ze langer mooi blijven?
Reinig de schoenen met een zachte doek of borstel en lauwwarm water met milde zeep; vermijd de wasmachine en agressieve chemicaliën. Laat de schoenen aan de lucht drogen, niet bij directe warmtebronnen, en gebruik schoenspanners om vorm te behouden. Behandel suède delen met een suèdeborstel en beschermende spray voor extra water- en vuilafstoting.