Adidas D Rose 10
Alles over de Adidas D Rose 10
Adidas D Rose 10: De Perfecte Mix van Comfort en Prestaties
Een Blik op de Geschiedenis
De Adidas D Rose 10 is een eerbetoon aan de legendarische basketballer Derrick Rose, wiens carrière werd gekenmerkt door zowel glorie als tegenslagen. Dit model, dat zijn tiende sneaker vertegenwoordigt, is ontworpen met de focus op zijn unieke speelstijl. De originele ontwerper heeft zich laten inspireren door de kracht en snelheid van Rose, en dat is terug te zien in elk detail van de schoen. Het ontwerpconcept draait om het creëren van een sneaker die niet alleen visueel aantrekkelijk is, maar ook functioneel en ondersteunend tijdens intensieve wedstrijden. De D Rose 10 is ontworpen om de atleet in jou te stimuleren, met de bedoeling om je prestaties naar een hoger niveau te tillen.
Kenmerken en Voordelen
Deze sneakers zijn uitgerust met een responsieve demping, die zorgt voor een optimaal comfort tijdens het spelen. De Boost-technologie in de zool biedt niet alleen energieterugwinning bij elke stap, maar ook een zachte landing, wat essentieel is voor spelers die veel springen en bewegen. Daarnaast zorgt de stevige, maar flexibele upper voor een perfecte pasvorm en ondersteuning, waardoor je je volledig kunt concentreren op je spel. De grip op de buitenzool is ontworpen om je stabiliteit te geven, zelfs op de meest uitdagende ondergronden. Of je nu in de gym speelt of op het veld, deze gympen zijn ideaal voor zowel casual als competitieve spelers. Dankzij het veelzijdige ontwerp zijn ze ook perfect voor dagelijks gebruik, waardoor je stijl en functionaliteit kunt combineren.
Populaire Uitvoeringen en Colorways
De Adidas D Rose 10 is verkrijgbaar in verschillende populaire colorways, waardoor er voor ieder wat wils is. Van klassieke zwart-witte combinaties tot gedurfde en opvallende tinten, deze sneakers passen bij elke outfit en gelegenheid. Hoewel specifieke samenwerkingen met andere merken minder bekend zijn, zijn er talloze varianten die de creativiteit van de ontwerper benadrukken. Dit model is beschikbaar voor zowel heren, dames als kinderen, wat het een ideale keuze maakt voor het hele gezin. De verscheidenheid aan uitvoeringen zorgt ervoor dat je altijd een paar kunt vinden dat bij jouw persoonlijke stijl past.
De Adidas D Rose 10 is meer dan alleen een paar sneakers; het is een statement van prestaties en stijl. Vergelijk prijzen en maten om de perfecte fit voor jouw volgende avontuur te vinden.
Welke Adidas D Rose 10 geeft het sterkste hypesignaal af?
De Hypescore meet de signaalsterkte van iedere Adidas D Rose 10-colorway. Community-stemmen, resale-beweging, zoekvraag en schaarste bepalen samen hoeveel hype de sneaker afgeeft, uitgedrukt in GSv. Links vind je de sterkste hypesignalen, rechts de colorways die net worden opgepikt en snel in kracht toenemen.
Sterkste hypesignaal
- 1
Adidas D Rose 10 “Pride Pack” (FX4795)INERTAdidas D Rose 10 · vanaf €84,00 · 4 shops20GSv
Veelgestelde vragen over de Adidas D Rose 10
Wat kost een Adidas D Rose 10?
De goedkoopste Adidas D Rose 10 kost vandaag € 84,00. Solezilla vergelijkt hiervoor doorlopend de prijzen van 13 uitvoeringen bij de aangesloten webshops. Prijzen zijn in euro's inclusief btw en worden meerdere keren per dag bijgewerkt, inclusief beschikbare maten per aanbieder.
In welke kleuren is de Adidas D Rose 10 verkrijgbaar?
De Adidas D Rose 10 is momenteel verkrijgbaar in 7 kleuren. Het meeste aanbod is er in wit (7 uitvoeringen), zwart (7 uitvoeringen) en rood (4 uitvoeringen), daarnaast zijn er nog 4 andere kleuren. Met het kleurenfilter op deze pagina beperk je het aanbod tot één kleur, inclusief actuele prijzen en beschikbare maten.
Is de Adidas D Rose 10 er voor dames en heren?
Ja, de Adidas D Rose 10 is er voor allebei. Het aanbod telt momenteel 13 herenuitvoeringen en 3 damesuitvoeringen. Met het doelgroepfilter op deze pagina splits je het aanbod. Let bij damesuitvoeringen op de maataanduiding: die vallen doorgaans kleiner dan de herenmaat met hetzelfde nummer.