Dries Van Noten

Dries Van Noten behoort tot de legendarische Antwerp Six en bouwde een reputatie op als een van de meest artistieke ontwerpers van Europa. Rijke prints, onverwachte kleurcombinaties en een gevoel voor textuur zijn z'n handelsmerk — mode als kunst.

In de sneakers zie je die schilderachtige blik terug: verfijnde silhouetten met bijzondere materialen, kleuren of prints die het geheel net optillen. Ingetogen waar het moet, uitgesproken waar het kan — altijd met een artistiek randje.

Zoek je een sneaker met een kunstzinnige, doordachte esthetiek, dan is Dries Van Noten een bijzondere keuze. De pasvorm is doorgaans regulier; twijfel je tussen twee maten, check dan het maatadvies bij de winkel.

Dries Van Noten verschijnt bij meerdere winkels, elk met een eigen greep uit de collectie. Blader door de aangesloten shops om te ontdekken welke modellen en kleuren er nu zijn — en waar jouw maat ligt.

Veelgestelde vragen over Dries Van Noten

Waar staat Dries Van Noten voor?

Voor Belgische, kunstzinnige mode. De ontwerper behoort tot de Antwerp Six en staat bekend om rijke prints, kleuren en textuur.

Wat maakt Dries Van Noten sneakers herkenbaar?

Verfijnde silhouetten met bijzondere materialen, kleuren of prints die een artistiek randje toevoegen.

Vallen Dries Van Noten sneakers groot of klein?

De pasvorm is doorgaans regulier. Twijfel je tussen twee maten, check dan het maatadvies bij het specifieke model.

Zijn er Dries Van Noten sneakers voor heren en dames?

Ja, Dries Van Noten maakt zowel heren- als damesmodellen, allebei met de artistieke signatuur van het merk.

Wat is de populairste Dries Van Noten sneaker?

Op dit moment is de Dries Van Noten Suede Sneakers Blush (WS251-1159-300) het meest gewild, met een Hypescore van 18 GSv.

Wat kost een Dries Van Noten sneaker?

De prijzen lopen uiteen van ongeveer €296 tot €1.066, afhankelijk van model, materiaal en shop. Solezilla vergelijkt tientallen shops, zodat je per model direct de laagste prijs ziet.

Waar vind ik een goedkope Dries Van Noten sneaker?

Het scherpste instapmodel is nu de Dries Van Noten Sneakers White (011721117001), al vanaf €296. Vergelijk op de productpagina alle shops voor de laagste prijs.