Converse Chuck Taylor All Star Grid Logo Vintage White/vintage White

Tijdelijk niet beschikbaar


Helaas, deze sneaker is momenteel uitverkocht bij onze 189 partners. Dit betekent dat er op dit moment geen aangesloten webshops zijn die deze sneaker op voorraad hebben.

Wij zijn bezig met een nieuwe functionaliteit om productalerts te kunnen sturen naar onze gebruikers. Tot die tijd nodigen we jou uit om regelmatig opnieuw te komen kijken.

Om je toch te inspireren op vergelijkende exemplaren hebben we hieronder enkele andere Converse Chuck Taylor All Star modellen neergezet. Scroll dus zeker even naar beneden of klik op de onderstaande button om alle Converse Chuck Taylor All Star modellen te bekijken.

Converse Chuck Taylor All Star

Deel deze sneaker

Converse Chuck Taylor All Star Grid Logo Vintage White/vintage White

De Favoriete High-Tops Van Je Kind Krijgen Een Twist In De Vorm Van Subtiele Rasterpatronen. Ontdek Meer Deze High-Top Chucks Zijn Een Must-Have Voor Kleine Avonturiers En Ontdekkingsreizigers. De Klassieke Look Zonder Toeters En Bellen Maakt De Schoen Makkelijk Te Stijlen, Terwijl Opvallende Rasterprints En De Boodschap ‘Unlock, Expand, Discover More’ Hun Nieuwsgierigheid Extra Kracht Bijzetten.

Merk Converse
Model Converse Chuck Taylor All Star
Designer Marquis Mills
Colorway Vintage White/Vintage White
Kleur Wit
Stijlcode A05163C
Adviesprijs € 65,00
Geschikt voor Dames / Heren

Prijsoordeel

Nu vanaf € 65,00

De Converse Chuck Taylor All Star Grid Logo Vintage White/vintage White (A05163C) vergelijk je bij 1 aanbieders. De gemiddelde laagste prijs over de afgelopen 26 dagen was € 65,00; de laagste prijs ooit was € 65,00 op 3 juli 2026.

Wat is de goedkoopste prijs voor de Converse Chuck Taylor All Star Grid Logo Vintage White/vintage White?

De laagste reguliere webshopprijs is € 65,00. In totaal vergelijken we 1 aanbieders.

Is het nu een goed moment om de Converse Chuck Taylor All Star Grid Logo Vintage White/vintage White te kopen?

Met een gemiddelde laagste prijs van € 65,00 over de afgelopen 26 dagen: de laagste reguliere prijs ligt rond het gemiddelde over de afgelopen 26 dagen.
Prijsverloop — laagste prijs per maand
MaandLaagste prijs
juli 2026€ 65,00

Vergelijkbaar met de Converse Chuck Taylor All Star